Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nepomucen, W stylu Grodziskie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Nepomucen, W stylu Grodziskie

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9730

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Jasnozłoty, lekko zgaszony/wyblakły, zmętniony. [4]
    Piana: Biała, drobna, średniowysoka, średniotrwała. [3.5]
    Zapach: Ślad wędzony, lekkie owoce, w ogóle jakiś słaby, mało wyrazisty, no ale grodzisze tak trochę mają... [3.5]
    Smak: Delikatna wędzonka, taka trochę serowa, lekko cytrusowa goryczka, nieco owoców tropikalnych. [3.5]
    Wysycenie: Średniowysokie, grodzisz powinien chyba mieć więcej bąbelków. [3.5]
    Opakowanie: Prosta eta, ciemnozielona z ryciną jakiegoś brzegu jeziora (?), prosta nazwa, kapsel browaru. [4]
    Uwagi: No jakoś mnie to piwo nie zachwyciło, mimo szacunku dla polskiej tradycji browarniczej...

    Moja ocena: [3.55]

    Comment

    • LubieStrongi
      Senior
      • 02-2016
      • 195

      #3
      Kopyr kiedyś twierdził podczas jednego z testów, że był nachmielony na zimno.

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19163

        #4
        Rozumiem ideę, ale robi się z tego wędzona/dymiona mętna solidnie nachmielona woda. Może i nawet słuszna idea na lato, ale za cenę wody z saturatora w czasach PRL, a nie za bandycką cenę kraftu.
        Last edited by e-prezes; 24-02-2019, 12:59.

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎