Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Witnica, [Spirifer] H.EXE

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Witnica, [Spirifer] H.EXE

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • DonZ
    Senior
    • 03-2013
    • 303

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Zmętnione pomarańczowe. [4]
    Piana: Niewysoka, trochę wymuszona, nie pieni się za dobrze, za to jest drobna i szybko opada, zdobiąc szkło. [3.5]
    Zapach: Przyjemny karmelowy, ciut kukurydziany i chmielowy intensywny aromat. Czuć owoce tropikalne jak mango, ananas i lekkie masło, które akurat miło się komponuje z aromatami chmielowymi. [4]
    Smak: Wytrawne, z przyjemną średnią do lekko wysokiej goryczką, chmielowo-cytrusową. Lekkie z niską pełnią. W smaku nuty cytrusowe i kwiatowe. Bardzo dobrze się pije. [4]
    Wysycenie: Jest w porządku, nie ma się do czego przyczepić. [5]
    Opakowanie: Nie przemawia do mnie, jest słabe, jakieś takie nieczytelne, na kontrze podstawowe i zadowalające informacje o słodach, chmielu i drożdżach. [3]
    Uwagi: Przyjemne, z odpowiednią goryczką.

    Moja ocena: [3.95]

    Comment

    • mozaic
      Member
      • 06-2015
      • 44

      #3
      czy ktoś zauważył jakąkolwiek różnicę pomiędzy h.exe a agatem? poza etykietą oczywiście [:

      próbowałem ich "bezpośrednio po sobie" i poległem, razem z kolegami - pomylone etykiety, czy faktycznie te piwa to syjamczyki?

      Comment

      • Holy-Grail
        Senior
        • 06-2010
        • 320

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mozaic Wyświetlenie odpowiedzi
        czy ktoś zauważył jakąkolwiek różnicę pomiędzy h.exe a agatem? poza etykietą oczywiście [:

        próbowałem ich "bezpośrednio po sobie" i poległem, razem z kolegami - pomylone etykiety, czy faktycznie te piwa to syjamczyki?
        To to samo piwo. Te same kontretykiety.

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎