Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Staropolski, BestBir Piwo z sokiem - Letnia Śliwka

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Staropolski, BestBir Piwo z sokiem - Letnia Śliwka

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • badejza
    Senior
    • 03-2009
    • 277

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Kolor kompotu z gruszek. Jasnożółty, zamglony. Jak na piwo z sokiem ok! [4.5]
    Piana: Tu duże zaskoczenie. Tworzy się naprawdę wysoka i skubana nie chce opaść. Co prawda są to grube pęcherzyki, ale zostają do końca. [4]
    Zapach: Śliwka mirabelka. Adekwatne do tego, czego można było się spodziewać. [4.5]
    Smak: Słodki, kompotowy, czuć też tę mirabelkę, ale nie jest to przesadzone.
    Nie ma tutaj w zasadzie większych cech piwnych. Nut słodowych można się od biedy doszukać gdzieś daleko, ale na pewno nie dominują. Ocena na 4, ponieważ jako piwo z sokiem jest w porządku. [4]
    Wysycenie: Średnie, orzeźwiające. [4.5]
    Opakowanie: Najsłabsza strona piwa. Nie ma podanego składu ani ekstraktu. Etykieta z panią z dużymi "walorami" Generalnie etykieta trochę festynowa. [3]
    Uwagi: Naprawdę piwo godne polecenia w kategorii piwo z sokiem, czy inne słodkie wariacje na temat piwa. Nie jest tak ulepkowato słodkie jak Radlery i nie ma też posmaków chemicznych, jak w piwach z aromatami. Myślę, że warto spróbować, choćby dlatego, żeby przekonać się, jak takie połączenie mirabelki z piwem udało się ludziom z Browaru Staropolskiego.

    Moja ocena: [4.175]
    Chamstwo w państwie, Panie.

    Comment

    • michael50
      Senior
      • 06-2013
      • 325

      #3
      Spróbowałem, jako że Browar Staropolski ostatnio często rzuca mi się w oczy na półkach zwykłych sklepów. Cóż, może nie ma tragedii, ale mnie te piwo nie ujęło. Zresztą, to bardziej sok o smaku piwnym, niż piwo. Posmak śliwki rzeczywiście był obecny, ale sprawiał dla mnie wrażenie, jakby ta śliwka lekko nadgniła
      Raczej nie powtórzę.

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎