Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Marysia, [Brokreacja] The Farmer

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Marysia, [Brokreacja] The Farmer

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • rafael52
    • 12-2013
    • 478

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: jasno złoty, zmętniony. [4.5]
    Piana: średnio obfita, drobnopęcherzykowa, delikatnie się dziurawi, ale jest trwała, zdobi szkło. [4]
    Zapach: solidna dawka amerykańskich chmieli, cytrusy, owoce tropikalne, lekka nuta pszeniczna. [4.5]
    Smak: tak jak w aromacie, sporo nut amerykańskich chmieli, cytrusów, tropików, goryczka średnia, wyraźna, grejpfrutowa. Piwo lekkie, w kierunku wytrawnego, z delikatną podbudową słodowa. [4]
    Wysycenie: średnie, mogło by być delikatnie wyższe. [4]
    Opakowanie: ciekawa koncepcja etykiety, ładna grafika, jest pełen skład. [4]
    Uwagi: warka do 15.08.2015, jedna z najlepszych american wheat w ostatnim nawale tego stylu, gdzyby tylko było ciut więkej goryczy było by super.

    Moja ocena: [4.2]
    Attached Files
    Last edited by rafael52; 08-07-2015, 23:33.

    Comment

    • Glingorth
      Senior
      • 04-2014
      • 283

      #3
      Orzeźwiające cytrusowe piwo, przyjemny aromat owoców tropikalnych i lekkiej zbożowości. W smaku lekkie, goryczka krótka, stonowana. Zeszło na pięć łyków, czyli Farmer to dobry kompan w upalne dni

      Comment

      • WojciechT
        Senior
        • 09-2012
        • 2546

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Złoty, zmętniony. [5]
        Piana: Ładna, biała, zbita, wysoka, raczej trwała. [4]
        Zapach: No - cytrusy, żywica, a do tego aromat słodowy. [4]
        Smak: Wyraźny smak chlebowy, zbożowy, goryczka niewysoka, ale zauważalna. Piwo ani zbyt wytrawne, ani zbyt pełne. Przyjemne. [4]
        Wysycenie: Wysokie, pasuje. [5]
        Opakowanie: Sama etykieta bardzo mi się podoba, ale informacji - poza składem - jest niewiele, ponadto w dykteryjce jest błąd gramatyczny. [4]
        Uwagi: Smakowało.

        Moja ocena: [4.1]

        Comment

        • TomaszM
          Member
          • 04-2015
          • 45

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Jasno słomkowe, prawie klarowne [4.5]
          Piana: Niezbyt obfita, średnio trwała [3]
          Zapach: Bardzo intensywny, przyjemny zdominowany przez cytrusowo żywiczne chmiele [4.5]
          Smak: Wytrawne, ale trochę wodniste, zdominowane przez goryczkę. Goryczka trochę szorstka, mocna, ale na szczęście krótka. [4]
          Wysycenie: Jak dla mnie optymalnie, ale dla wielu może być za niskie. [4.5]
          Opakowanie: Bardzo ładne, nic dodać, nic ująć. [5]
          Uwagi: Piwo trochę w stylu no to dowalmy chmielu. O ile w aromacie jest bardzo dobrze to w smaku przesadzone.

          Moja ocena: [4.175]

          Comment

          • rafalek21
            Senior
            • 04-2015
            • 1407

            #6
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: Słomkowy, zmętniony [5]
            Piana: Szczątkowa, szybko znikająca, zostawia jedynie cieniutki pierścień i podziurawiony kożuch, ładnie firankuje. [2.5]
            Zapach: Słaby aromat cytrusowy(skórka cytryny), lekki diacetyl [2.5]
            Smak: Wodniste, lekko zbożowe, skórka cytryny, średnia cytrusowo-trawiasta goryczka [2.5]
            Wysycenie: Chyba brak, a jeśli już to minimalne. [1]
            Opakowanie: Ładna, oryginalna etykieta z pełnym składem. [5]
            Uwagi: Mam wrażenie jakbym trafił na felerne piwo, wygazowane, bez piany, wodniste. Smakuje jak gorzkawa woda. Poszło w kanał. Moje trzecie piwo z Marysi i jednocześnie trzeci zawód.

            Moja ocena: [2.675]
            Last edited by rafalek21; 26-09-2015, 20:52.

            Comment

            • Javox
              PremiumUżytkownik
              • 11-2009
              • 6077

              #7
              Ocena z ARTomatu

              Kolor: Blady, mętny zółtawo-pomarańczowy. [4]
              Piana: Średnia, powoli opadła do warstewki z małym czopem. Koronki pełne. [4]
              Zapach: Cytrusy, egzotyka nie za ciężka, lekkie zioła. Miły aromat. [4.5]
              Smak: Sesyjna pszenica, nie za ciężka. Nie za słodka. Cytrusy, gorzka cytryna, skórka cytryny. Leciutka goryczka. [4.5]
              Wysycenie: Średnie. [4]
              Opakowanie: No to się udało. Chyba mało kto powie że grafika jest tandetna. [5]
              Uwagi: Mimo że data to 31.10.15 piwko smakuje dobrze. Szkoda że już nie ma upałów bo weszło by jeszcze lepiej. Do powtórki w przyszłości.

              Moja ocena: [4.425]

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎