Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jan Olbracht Rzemieślniczy, [Kraftwerk] Panzerfaust

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Jan Olbracht Rzemieślniczy, [Kraftwerk] Panzerfaust

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • cejot
    Member
    • 11-2014
    • 64

    #2
    Własnie testuję.....i jestem zmasakrowany! W sensie pozytywnym oczywiście. Piwko naprawdę dobre, choć pijalność nie jest jakaś mega wysoka. Piwo raczej do sączenia, dość mocno goryczkowe, żyta ciut przymało, ale mi to kompletnie nie przeszkadza. Kolorek ładny, bursztyn jak jasna cholera, odrobinę mętne. Fajnie ułozone, bez wad i smaczne. Warka do 05.10.2015. Po wpisach tego piwa w Witnicy aż się przeraziłem, ale na szczęscie Jan Olbracht stanął na wysokości zadania. Tak na marginesie, Witnica chyba się zrypała totalnie...Polecam za to Pancerfausta z Kraftwerka ale ważonego u Jana Olbrachta w Piotrkowie!

    Comment

    • Wujas
      Gość
      • 11-2014
      • 267

      #3
      Warka z datą przydatności do spożycia 05.10.15.
      Bardzo mętne.
      Niczym się nie wyróżnia - jak nie ma nic ciekawszego w lokalnym źródełku, to można kupić, spróbować i zapomnieć.

      Comment

      • Mario_Lopez
        Senior
        • 08-2009
        • 991

        #4
        No mnie to piwo nie powaliło na kolana, jest goryczkowe, aczkolwiek nie jest zalegająca.

        Pozostawiające posmak spalenizny po każdym łyku (dziwne uczucie)

        Za 9,50 następnym razem wybiorę coś innego.
        Last edited by Mario_Lopez; 24-07-2015, 21:10.
        Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie
        Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie...


        EBE EBE

        Comment

        • Javox
          PremiumUżytkownik
          • 11-2009
          • 6130

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Bardzo ciemny bursztyn wpadający w brąz. [4]
          Piana: Bardzo trwała, bardzo powoli opadła do warstwy i sporej ilości na szkle. [4]
          Zapach: Lekkie susze owocowe. [3.5]
          Smak: Gęste, dość słodkie ze wzrastającą goryczką. Karmel z owocowością suszonych owoców "krajowych" [3.5]
          Wysycenie: Średni. [3.5]
          Opakowanie: Bardzo fajne. Czarne z zielonym dobrze skomponowane. [4.5]
          Uwagi: Ver. 2,0 - Solidne, dość ciężkie piwo. Prawie bez nawiązań do "ameryki" choć chmieli amerykańskich jest sporo. Do powolnego testowania /ale nie w upały raczej/.

          Moja ocena: [3.625]
          Attached Files
          Last edited by Javox; 11-08-2015, 08:28.

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎