Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wąsosz, [Beer City] Kacper Ryx

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Wąsosz, [Beer City] Kacper Ryx

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • Marchi
    Senior
    • 12-2006
    • 130

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Złoty, klarowny. [4]
    Piana: Pęcherzyki są tak drobne, że tworzą prawię jednolitą formę. Beton. Bałem się, że piwa nie przepuści :P . Muszę jednak odjąć pół wolta, bo nie wytrwała do końca. [4.5]
    Zapach: Bardzo przyjemny aromat chmielowej ziołowości z lekką nutą karmelu w tle. [4]
    Smak: Piwo o bardzo brytyjskim charakterze. Na szczęście absolutnie nie jest mulące, wręcz lekkie. Dominują ziołowe klimaty naszych chmieli, karmel fajnie zaznaczony. Przyjemna, szlachetna goryczka, dość wysoka. [4.5]
    Wysycenie: Bez Zarzutu [5]
    Opakowanie: Zakapturzony bohater, może być. Jakość etykiety pozostawia jednak do życzenia. [3.5]
    Uwagi: Jakoś nie dopatrzyłem się daty. Dobre piwo. Dowód, że nawet latem IPA pozbawiona amerykańców też może być pijalna i przyjemna. Po złym doświadczeniu z Krak I odstawiłem Beer City, teraz wracają na listę.

    Moja ocena: [4.275]

    Comment

    • piwo_szka
      Member
      • 01-2015
      • 71

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Piwo nie jest klarowne, widać lekkie zamglenie. Kolor podobny do piw dymnych, więc określę go przydymionym złotem. [4]
      Piana: Pietrzy się przy nalewaniu. Biała, drobne pęcherzyki. Nie znika za szybko. [4.5]
      Zapach: W zapachu przede wszystkim słodkie biszkopty i delikatnie, ale delikatnie, trawiasty chmiel. [4]
      Smak: Piwo przede wszystkim słodowe, gdzie jak już mamy chmiel na języku, to bardziej ukierunkowany w stronę owoców. Czuć właśnie słody, karmel, skojarzenie z biszkoptem z karmelem. [4]
      Wysycenie: Średnie. [3.5]
      Opakowanie: Mało intrygujące. Zakapturzona postać. [3]
      Uwagi:

      Moja ocena: [3.975]
      piwna smakoszka na Alkowiki

      Comment

      • Admirador
        Senior
        • 03-2015
        • 431

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Kolor przypominający sok jabłkowy, lekko zmętnione [4]
        Piana: Raczej mierna, nie za wysoka i nie za długo się trzymała. [2.5]
        Zapach: Z butelki chmielowy, ze szkła raczej owocowy. Plus nuty karmelowe. Wydaje mi się, że także lekko diacetyl, ale idący w takie ciastka, biszkopty. Ogólnie bardzo fajny aromat. Jeśli to wszystko z polskiego chmielu, to naprawdę OK. [4]
        Smak: Goryczka nie jest zbyt wysoka (tym bardziej, jeśli to ma być IPA), ale przyjemna. Piwo bardzo gładkie, bardzo pijalne. IPA taka trochę w stylu brytyjskim (karmel). W ciemno bym się zastanawiał, czy to Polish IPA. Jak sie okazuje, nasz chmiel daje radę!
        Niby nie ma tu niczego, co by zaskakiwało, ale pije się doskonale. [4]
        Wysycenie: Niskie, ok. [5]
        Opakowanie: Informacji tyle, co trzeba. Facet w kapturze też może być. Odejmę połówkę za czarny kapsel. [4.5]
        Uwagi: Warka druga: 31/07/2016.
        Bardzo dobre piwo. Niby proste, ale wypite z przyjemnością.

        Moja ocena: [3.925]

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎