Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Artezan (Błonie), Jam Session

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Artezan (Błonie), Jam Session

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • Marchi
    Senior
    • 12-2006
    • 130

    #2
    Poleciałem od razu, gdy dowiedziałem się, że jest w Krakowie na kranie. Rewelacja. Raz - cena, zawsze trzeba było płacić ciężkie dzięgi za zagranicznych przedstawicieli, teraz mamy rodzimego przedstawiciela w normalnej, kraftowej cenie. Jest lekkie, kwaśne, żadnych wad nie uświadczyłem, choć doświadczenie w stylu bardzo nikłe. Piłem z ogromną przyjemnością. Dla każdego kto lubi kwaśne trunki pozycja obowiązkowa. Czy jest szansa na butelki lub choćby stałą obecność na kranach?

    Comment

    • zohan666
      Senior
      • 11-2012
      • 259

      #3
      Mało kwaśne, mało wiśniowe, mało pszeniczne. Ani mi to nie pasuje do Berliner-a, ani do sour-a z wiśniami.
      Słabe, aczkolwiek bez wad.
      Pite dzisiaj w gdańskiej pułapce.

      Comment

      • rafael52
        • 12-2013
        • 478

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: czerwony, wiśniowy. [4.5]
        Piana: niska, drobnopęcherzykowa, trwała, oblepia szkło. [3.5]
        Zapach: dominują wiśnie, trochę kompotu oraz trochę jogurtu, pszenicy za bardzo nie czuć. [4]
        Smak: wytrawne, trochę taniniczne, również zdominowane przez wiśnie, trochę jogurtu, kwaśność raczej w kierunku niskiej, goryczka niska. [3.5]
        Wysycenie: średnie, dobre, ale mogło by być trochę wyższe. [4]
        Opakowanie: [5]
        Uwagi: po raz pierwszy piję berlinera z wiśniami, wolę wersje bez dodatków. Jednak warto spróbować.

        Moja ocena: [3.825]

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎