Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jan Olbracht Rzemieślniczy, Piotrek z Bagien - Belgian IPA

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Jan Olbracht Rzemieślniczy, Piotrek z Bagien - Belgian IPA

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • rafael52
    • 12-2013
    • 478

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: bursztynowy, zmętniony. [4]
    Piana: ofita, drobnopęcherzykowa, dziurawi się, ale jest trwała, zdobi szkło. [4]
    Zapach: fajne połączenie aromatów chmielowych z aromatami belgijskich drożdży. Wyraźne nuty cytrusowe, trochę żywic, równie intensywne jak cytrusy są aromaty od drożdży, fenole goździki, w tle delikatne estry owocowe. Po ogrzaniu wychodzi jakaś nieciekawa nuta drożdżowa oraz siarka. [3.5]
    Smak: wyraźne nuty belgijskich drożdży, trochę fenoli, goździków, niestety alkohol też jest dość wyraźnie wyczuwalny, goryczka średnia, raczej wyższa niż deklarowane 25 IBU, ale w dużym stopniu jest alkoholowa. [3]
    Wysycenie: średnie, może być. [4.5]
    Opakowanie: szata graficzna zupełnie do mnie trafia, plus za skład na etykiecie. [3.5]
    Uwagi: warka do 07.12.2015.

    Moja ocena: [3.425]
    Attached Files
    Last edited by rafael52; 13-07-2015, 00:13.

    Comment

    • kenny
      Senior
      • 04-2009
      • 712

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Ciemnobursztynowy, lekko mętny. [4.5]
      Piana: Wysoka, szybko opada do zera. [3.5]
      Zapach: Ładny: drożdżowy, cukrowy, kwiatowy, chmielowy. [4.5]
      Smak: Słodowy, słodkawy, cytrusowa chmielowość, lekkie przyprawy, goryczka średnia/niska, ziołowa [4]
      Wysycenie: Średnie. [4]
      Opakowanie: Standardowe dla serii, metalizowane, nowy kapsel. [4]
      Uwagi: Niezłe piwo, pijalność całkiem wysoka, mimo sporej treściwości. Goryczka nie jest zbyt wysoka, choć trochę ściągająca. Belgijski charakter niezbyt silny, ale ogólnie piwo jest niezłe.

      Moja ocena: [4.15]

      Comment

      • DariuszSawicki
        Senior
        • 08-2012
        • 2868

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Bursztynowy, opalizujące, średnio zmętnione. [4]
        Piana: Wysoka, dziurawi się, ale powoli, jogurtowa, lepka. [4]
        Zapach: Delikatny, subtelny, belgijski, czyli drożdżowy z aromatem ciemnych owoców. Chmiele na drugim planie, głównie cytrusy z kapką słodkich owoców tropikalnych. [4]
        Smak: Za dużo słodu, piwo trochę ciężkie. Goryczka wyraźna, przyprawowa, ziołowa i też alkoholowa. Sporo owoców, jakby wyjętych wprost z nalewki. Piłoby się lepiej chłodną porą roku. [3]
        Wysycenie: Nie jest duże, odpowiednie. [4]
        Opakowanie: Podoba mi się. Ładny rysunek, czcionka napisu i firmowy kapsel. Skład pełny. [4.5]
        Uwagi: Warka 07.12.2015. Chętnie powrócę do tego piwa zimą, o ile będzie dostępne.

        Moja ocena: [3.625]

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎