Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zodiak, [Revolta] American Wheat

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Zodiak, [Revolta] American Wheat

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • rafael52
    • 12-2013
    • 478

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: złoty, średnio zmętniony, opalizujący. [4.5]
    Piana: średnio obfita, drobnopęcherzykowa, dziurawi się, jest w miarę trwała, zostawia jakieś ślady na szkle. [3.5]
    Zapach: średnio intensywny, aromat chmieli dość słaby, są wyczuwalne jakieś cytrusy, trochę tropików, jednak dominują aromaty słodowe. [3]
    Smak: smukłe, lekko wodniste, orzeźwiające, tak jak w aromacie dominują nuty słodowe, pszeniczne, nuty chmielowe delikatne, goryczka niska, cytrusowa. [3]
    Wysycenie: średnie, mogło by być delikatnie wyższe. [4]
    Opakowanie: grafika nie najgorsza, może być, plus za podanie składu i parametrów piwa. [3.5]
    Uwagi: warka do 10.12.2015.

    Moja ocena: [3.2]
    Attached Files
    Last edited by rafael52; 27-07-2015, 16:13.

    Comment

    • rafalek21
      Senior
      • 04-2015
      • 1407

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Troszkę ciemniejszy od słomkowego, złoty, zmętniony [4.5]
      Piana: Dość obfita, drobnopęcherzykowa, średnio trwała, beżowa, delikatny lacing [4]
      Zapach: Cytrusy, żywica, lekka słodowość, trochę DMS(kukurydza), ale ogólnie średnio intensywny i niezbyt wyraźny aromat. [3]
      Smak: Pszeniczna słodowość, lekkie przyprawy, dość wodniste, średnio-niska cytrusowo-łodygowa goryczka, trochę zalegająca. [3]
      Wysycenie: Niewysokie, za niskie [3]
      Opakowanie: Prosta etykieta z pełnym składem [4]
      Uwagi: Przeciętne piwo, da się wypić, ale nic po za tym.

      Moja ocena: [3.225]
      Last edited by rafalek21; 01-10-2015, 18:35.

      Comment

      • dlugas
        Senior
        • 04-2006
        • 4014

        #4
        Gdy było pite końcem października to:
        Piana: spora, drobnopęcherzykowa, średnio trwała, coś tam zdobiłą szkło
        Zapach: Cytrusy, leciutka żywica, lekka słodowość. Ogólnie aromat średnio intensywny

        Smak: czuć pszenicę, czuć lekkiego wita, czuć lekkiego amerykańca. goryczka obecna, ale średnio intensywna. Cytrusowo łodygowa. Lekko zalegająca. Ogólnie rześkie piwo do szybkiego ugaszenia pragnienia

        Uwagi: warka 10.12.2015
        kupione na wyprzedaży za 2,99zł i tyle to piwko było warte :]

        Gdy było pite końcem listopada.
        Ten niewielki aromat powoli gasł. Robiło się coraz bardziej wytrawne i cierpkie. Goryczka jakby się zwiększyła, ale to pewnie przez zgubienie tej małej słodowości

        Gdy piłem je wczoraj czyli ponad tydzień po terminie.
        Piana była już spora. Trzeba było dolewać na kilka razy, ale nie "wylatało" z butelki. Wysycenie jednak zaczynało lekko szczypać po języku. Zrobiło się wyraźnie cytrynowe i bardziej kwaskowe niż goryczkowe. Kupiłem je 2 tygodnie temu za 1,99zł. Za tyle można było wypić jako nawilżenie organizmu
        Last edited by dlugas; 19-12-2015, 12:17.
        Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
        Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
        FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎