Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Widawa, Albatros

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Widawa, Albatros

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • yassmen
    Senior
    • 11-2012
    • 288

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Ciemnożółte, zmętnione. [4]
    Piana: Słabawa, o średniej teksturze. Brak lacingu. [3.5]
    Zapach: Wyraźnie przyprawowo-drożdżowy z dodatkiem słodkich owoców. Jak postoi to dosyć agresywny rozpuszczalnik-alkohol się ujawnia. [3.5]
    Smak: Strasznie dużo gazu. Podfermentowane owoce, przyprawy. Goryczka nieco łodygowa, ściągająca. Equinox to raczej nie jest mój ulubiony chmiel. Po odstaniu wyszła jeszcze jakaś guma balonowa. Dawno nie piłem tak 'puchatego' w sensie nagazowania piwa. [4]
    Wysycenie: Przegazowane. Mocno. [3.5]
    Opakowanie: Kolorystyczny minimal, co ma swoje stylistycznie dobre strony, ale samo piwo ma tyle wspólnego z morzem, co Pigmeje z obwodem czelabińskim. [4]
    Uwagi: Takie sobie. Ale za to bardzo.

    Moja ocena: [3.75]

    Comment

    • rafael52
      • 12-2013
      • 478

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: złoty, zmętniony. [4.5]
      Piana: obfita, drobno i średniopęcherzykowa, szybko się dziurawi, opada, zostawia trochę śladów na szkle. [3]
      Zapach: na pierwszym planie aromaty belgijskie, przyprawowe, fenolowe, bardzo intensywny goździk, na drugim planie dojrzałe owoce tropikalne trochę cytrusów, po lekkim ogrzaniu wyczuwalny alkohol. [3.5]
      Smak: tak jak w aromacie sporo fenoli, przypraw, goździka, w tle trochę nut dojrzałych owoców, goryczka średnia, lekko w kierunku wysokiej, łodygowa oraz przyprawowa, zalegająca, całość dość pełna, średnio pijalna. [3]
      Wysycenie: średnie, może być. [4.5]
      Opakowanie: grafika oszczędna, ale całkiem ładna, pojawił się pełen skład. [4]
      Uwagi: warka do 06.09.2015, za tą cenę zdecydowanie lepiej wybrać Białe IPA z Artezana.

      Moja ocena: [3.375]
      Attached Files
      Last edited by rafael52; 19-08-2015, 01:27.

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎