Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Stary Browar Kościerzyna, [Brodacz] Blask

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Stary Browar Kościerzyna, [Brodacz] Blask

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • rafael52
    • 12-2013
    • 478

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: ciemnozłoty, jasnobursztynowy, zamglony. [4.5]
    Piana: średnio obfita, drobnopęcherzykowa, szybko opada. [3.5]
    Zapach: tradycyjne angielskie chmiele, sporo aromatów słodowych. [3.5]
    Smak: lekkie, dominuje niezbyt przyjemna, intensywna goryczka, sporo nut słodowych. [3]
    Wysycenie: średnie. [4.5]
    Opakowanie: grafika oszczędna, ale ładna, jest skład oraz informacje o piwie. [4]
    Uwagi: nie olśnił mnie ten blask.

    Moja ocena: [3.425]
    Attached Files
    Last edited by rafael52; 18-08-2015, 15:37.

    Comment

    • Pivotal
      Senior
      • 05-2013
      • 671

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Ciemniejszego złota,zamglone. Piwo było z osadem drożdżowym,który został w butelce. [4]
      Piana: Pierwsza wlewka- piana była całkiem wysoka i długo się utrzymała...później było gorzej. Ładnie osiadała na szkle,składała się z drobnych,średnich i kilku większych oczek,miała barwę złamanej bieli,utrzymała się do końca. [3.5]
      Zapach: Owocowy,słodowy,lekko karmelowy i drożdżowy z minimalnym dodatkiem gotowanych warzyw i nuty siarkowej. [3.5]
      Smak: Różnych owoców: jabłek,trochę pomarańczy,marakui,winogron...do tego trochę akcentów ziołowych,tytoniowych oraz nieznacznie gotowanych warzyw...oczywiście mamy też słody. Goryczka chmielowa jest średniotrwała,a po niej następuje na dłużej posmak owoców,słodu i lekka gorzkawość. [3.5]
      Wysycenie: Trochę powyżej średniego,gaz do końca pozostał aktywny. [5]
      Opakowanie: Półlitrowe,brązowe z białym,gołym kapslem. Etykieta samoprzylepna z informacjami o użytych surowcach,ekstrakcie,temperaturze podawania... [3.5]
      Uwagi: Termin do 18.09.2015,wypite 15.09'15. Nie jest to złe piwo,choć trochę płaskie w smaku. Przypomina mi trochę Abbot Ale z Greene Kinga.

      Moja ocena: [3.6]

      Comment

      • Glingorth
        Senior
        • 04-2014
        • 283

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Zamglone, pomarańczowo burszynowe. [4]
        Piana: Niewielka, ale trwała. Pozostawia delikatne ślady na szkle. [4]
        Zapach: Słodowy, słodkie owoce, karmel, mieszanka warzywna. [3.5]
        Smak: Słodowo karmelowy, po chwili dochodzi ziołowa goryczka. Niestety jest też trochę warzywny i stęchły posmak. [3]
        Wysycenie: W sam raz. [4.5]
        Opakowanie: Minimalizm, mi się niezbyt podoba. Komplet informacji, biały kapsel. [3]
        Uwagi: Piwo jest lekkie, więc pije się całkiem dobrze pomimo niedociągnięć, ale w pamięcie napewno nie zostanie.

        Moja ocena: [3.4]

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎