Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Reden Świętochłowice, cHOPskie Lato

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Reden Świętochłowice, cHOPskie Lato

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • WojciechT
    Senior
    • 09-2012
    • 2546

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Ciemnożółty, mętny. [5]
    Piana: Wysoka, zbita, biała, drobna, nawet po wypiciu piwa trochę jej zostało. [5]
    Zapach: Przyjemny, cytrusowy, tropikalny, delikatnie słodowy. [4]
    Smak: Przyjemna goryczka dosyć mocna, wyraźna, ale krótka, posmak słodowy i owocowy. [4]
    Wysycenie: Wysokie, pasuje. [5]
    Opakowanie: Coraz lepsze te ety z Redenu. Skład pełen. [4.5]
    Uwagi: Smakowało.

    Moja ocena: [4.225]

    Comment

    • Pancernik
      Senior
      • 09-2005
      • 9732

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Jasnozłoty, zmętniony. [4]
      Piana: Biała, sztywna, wysoka, drobna i trwała. [5]
      Zapach: Silny, harmonijna mieszanka chmielu i słodu z lekkim powiewem owoców. [4.5]
      Smak: Silna goryczka z delikatnym posmakiem owoców. Nieźle, ale liczyłem na podobną równowagę, jak w zapachu... [3.5]
      Wysycenie: Wysokie, podkreśla walory orzeźwiające napoju. [4]
      Opakowanie: Kapsel browaru, pełne info, nazwa OK, jakość wysoka, ale wzornictwo tutaj jakoś niżej szybuje... [3.5]
      Uwagi: Piana i zapach mnie urzekły, smak sprowadza (łagodnie, ale zawsze) na ziemię. Twardo chmieloną... .

      Moja ocena: [4.05]

      Comment

      • DariuszSawicki
        Senior
        • 08-2012
        • 2868

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Jasnozłoty, zmętnione. [4]
        Piana: Biała, złożona z grubych pęcherzyków, mimo tego zadziwiająco trwała i wysoka. Zostawia sympatyczne znaki na szkle. [4.5]
        Zapach: Niezbyt wyrazisty, ale bardzo przyjemny, trzeba kulfona wytężyć. Słodkie owoce tropikalne, słodsze cytrusy i kwiatki. Rzeczywiście czuć kraje gdzie rugby są potęgą. [4.5]
        Smak: Owocowa, przyprawowa i kwiatowa goryczka ( ja często kwiatki z łąki jem i polecam bo to zdrowe jest, tylko trzeba wiedzieć które można jeść). Słód trochę schowany, ale zboże i chlebek są odczuwalne. [4]
        Wysycenie: Wysokie, odpowiednie dla Summer Ale. [4]
        Opakowanie: ReCraft na etykiecie, ale jeszcze Reden na kapslu. Wycięcie etykiety jak zwykle mi się podoba. [4.5]
        Uwagi: Wreszcie zgadzam się na 100% z opisem piwa. Woda, słońce, plaża, szklanka chmielu i to niekoniecznie amerykańskiego...
        Warka 08.12.2016. / chmiele NZL i AUS.

        Moja ocena: [4.25]

        Comment

        • chechaouen
          Senior
          • 01-2011
          • 1180

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Zółty. Wyraźnie zmętniony [4]
          Piana: Bardzo obfita i imponująco sztywna. Opada powoli. Mocna strona piwa [4.5]
          Zapach: Po otwarciu butelki buchnął intensywny słodki zapach owoców tropikalnych. Sporo też akcentów pszenicznych. Potem już po nalaniu aromat staje się mniej intensywny, ale cały czas jest przyjemny [4]
          Smak: Goryczka jak na lekkość piwa (parametry) zaskakująco mocna ale jest krótka. W ciele słodowym sporo owocowej słodyczy. Jeszcze mocniej niż w aromacie odzywają się motywy pszeniczne. Taki lekki NZ-wheat [4]
          Wysycenie: Dla mnie za wysokie. Przeszkadza, aż musuje w gębie [3]
          Opakowanie: Bardzo ładna, ciekawa, wakacyjna etykieta z ziomem wpatrującym się z morze. Dużo info odnośnie składu i parametrów [5]
          Uwagi: Data: 8.12.2016 (dzisiejsza). Kupione na przecenie

          Moja ocena: [4.05]

          Comment

          • chechaouen
            Senior
            • 01-2011
            • 1180

            #6
            I focia. Bo nie było
            Attached Files

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎