Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browar na Jurze, Owocowe Love Czarne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23799

    Browar na Jurze, Owocowe Love Czarne

    Piwo gotowe do oceny
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • rafael52
    • 12-2013
    • 478

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: czerwony, solidnie zmętniony. [4]
    Piana: średnio obfita, drobnopęcherzykowa, nie utrzymuje się zbyt długo. [3]
    Zapach: przyjemny owocowy, głównie czarna porzeczka, trochę aronii. [4]
    Smak: przyjemna wyraźna pełnia delikatna słodycz, wyraźne owoce, wyraźna kontra kwaskowa, delikatne garbniki. [4]
    Wysycenie: średnie, dobre. [4.5]
    Opakowanie: ładna prosta grafika, jest pełen skład. [4]
    Uwagi: warka do 02.2016, udane piwo, według mnie lepsze od wersji czerwonej.

    Moja ocena: [3.925]

    Comment

    • Derbeth
      Senior
      • 04-2013
      • 337

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: malinowy, bardzo mocno zmętniony [4]
      Piana: jasnoróżowa, niezbyt trwała, ale zostaje na szkle; drobnopęcherzykowa - nie przypomina piany na piwie [4]
      Zapach: bardzo intensywny; domowy sok z porzeczek plus jakiś inny aromat - może od bakterii kwasu mlekowego? [4.5]
      Smak: dość kwaśne, lekko słodkie, goryczki nie czuję; ewidentna czarna porzeczka plus coś czego nie potrafię nazwać, ale kojarzy mi się z Berlinerem, więc zgaduję, że kwas mlekowy; melona nie jestem w stanie wyróżnić [4.5]
      Wysycenie: lekko szczypie w język, dobrze pasuje do piwa [4.5]
      Opakowanie: ładny kapsel, etykieta bardzo mi się podoba - nieprzeładowana ozdobami, dużo informacji o piwie [4.5]
      Uwagi: Świetne kwaśne piwo, orzeźwiające i złożone w smaku, równie udane jak Owocowe Love Czerwone. Dla mnie oba biją na głowę Kwas Gamma z Pinty.

      Moja ocena: [4.425]

      Comment

      • kenny
        Senior
        • 04-2009
        • 712

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Jak sok z buraków, mętne. Dziwnie to wygląda [4]
        Piana: Niska, różowa. [4]
        Zapach: Winny, kwaśny, lekko pestkowy. [4.5]
        Smak: Kwaśny, owocowo-pestkowo-skórkowy, jak nie słodzony kompot porzeczkowo-malinowy, winne. [4.5]
        Wysycenie: Średnie/wysokie. [4.5]
        Opakowanie: Śmieszna czcionka, firmowy kapsel, jest ok. [4]
        Uwagi: Fajne piwo, o wiele lepsze niż kwasy z Pinty. Bardzo wyraźnie owocowe, kwas nie przydusza całej reszty. Jest zbalansowane, wyważone, brakuje trochę goryczki. Kolor ma dziwny, w sumie koresponduje ze smakiem, ale na początku trochę się przestraszyłem

        Moja ocena: [4.4]

        Comment

        • Brodzislaw
          Senior
          • 09-2013
          • 1020

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Wiśniowy, buraczkowy [4]
          Piana: Gęsta, zwarta obfita, różowa, trzymała się do końca i zostawiła piękny ślad na szkle. [5]
          Zapach: Owocowy, kwasek, garbnikowy, pestkowy, stajenny leciutko. [4.5]
          Smak: Kwaskowy, owocowy, lekko garbnikowy, minimalna ilość goryczki chmielowej. [4]
          Wysycenie: Średnie do wysokiego, pasuje [4.5]
          Opakowanie: Proste i czytelne. [4]
          Uwagi: Do ideału brakuje intensywniejszej goryczki. Piwo bardzo pijalne.

          Moja ocena: [4.3]

          Comment

          • Brodzislaw
            Senior
            • 09-2013
            • 1020

            #6
            Bardzo dobrze zbalansowane sour z wykorzystaniem rodzimych owoców. Szkoda tylko, że tak mało tych chmieli czuć.

            Comment

            • rafalek21
              Senior
              • 04-2015
              • 1407

              #7
              Ocena z ARTomatu

              Kolor: Wiśniowy. [5]
              Piana: Niska i niezbyt trwała, lekki lacing. [3]
              Zapach: Czerwone owoce - głównie czarna porzeczka, kwaskowy, pestkowy, troszkę stajni. [4]
              Smak: Średni kwasek, ogólnie jak w aromacie: owocowy, pestkowy, odrobinę garbników, bardzo niska goryczka. [4.5]
              Wysycenie: Średnie - dobrze pasuje. [4.5]
              Opakowanie: Prosta, ale ładna etykieta, pełny skład, brakuje tylko informacji o ekstrakcie. [4.5]
              Uwagi: Bardzo smaczny kwas, jak inne z tego browaru. Wypiłem praktycznie na 2 łyki. Warka do 03.2017.

              Moja ocena: [4.2]

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎