Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Brok, V.I.P. VIP

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23782

    Brok, V.I.P. VIP

    Piwo gotowe do oceny
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • Pivotal
    Senior
    • 05-2013
    • 671

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Ciemnego złota z drobniutką zawiesiną, przejrzyste. [3.5]
    Piana: Średnia, drobnoziarnista, dość trwała, opadając tworzy koronkę, pozostaje do końca. [3.5]
    Zapach: Słodkawo-cierpki. Owocowy w typie brzoskwiń/moreli oraz słodowy. [3.5]
    Smak: Podobnie jak w zapachu... suszonych moreli i brzoskwiń, trochę karmelowy i landrynek z lekkim metalicznym posmakiem. Z czasem, w miarę ogrzewania, wychodzi alkohol. Słodkawo-cierpkie. [2.5]
    Wysycenie: Całkiem wysokie, utrzymało się do końca. [4]
    Opakowanie: Puszka - jak na marketowe, niskobudżetowe piwo wygląda nieźle, brak składu, podali ekstrakt. [3.5]
    Uwagi: Warka do 30.09.2017, wypite 30.04'17. Dawno nie piłem puszkowego piwa... do póki jest dobrze schłodzone jest znośne... później jest gorzej. Więcej niż jedno, lepiej nie pić. **268**

    Moja ocena: [3.125]

    Comment

    • Pivotal
      Senior
      • 05-2013
      • 671

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Ciemnego złota z drobniutką zawiesiną, przejrzyste. [3.5]
      Piana: Średnia, drobnoziarnista, opadając tworzy koronkę, pozostaje do końca. [3.5]
      Zapach: Słodkawo-cierpki. Owocowy w typie suszonych moreli/brzoskwiń oraz słodowy. [3.5]
      Smak: Podobnie jak w zapachu... suszonych moreli i brzoskwiń, trochę karmelowy i landrynkowy z lekkim metalicznym posmakiem. Goryczka wyraźna i długotrwała, ale tępa. Po przełknięciu posmak owocowy i słodowy, alkoholu nie czuć. [3]
      Wysycenie: Dość wysokie, utrzymało się do końca. Odbija się... owocowo. [4]
      Opakowanie: Puszka - jak na marketowe, niskobudżetowe piwo wygląda nieźle. Brak składu, podali ekstrakt. [3]
      Uwagi: Warka do 30.08.2017, wypite 30.04'17. Dawno nie piłem puszkowego piwa... Niby wszystko okej, ale po drugiej wlewce staje się nieco męczące. Najlepiej pić dobrze schłodzone... i tylko jedno. **268**

      Moja ocena: [3.3]

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎