Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zarzecze, [Wrężel] Simcoe

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23794

    Zarzecze, [Wrężel] Simcoe

    Piwo gotowe do oceny
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • rafalek21
    Senior
    • 04-2015
    • 1407

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: złoty, lekko zmętniony [4.5]
    Piana: średnia, drobnopęcherzykowa, nietrwała [3]
    Zapach: lekko iglasty, trochę cytrusów, delikatny sos sojowy/cebula, średnio intensywny oraz niezbyt przyjemny aromat [2.5]
    Smak: półpełne, choć sprawia wrażenie gęstego, owocowy, lekki sos sojowy, średnia w kierunku niskiej żywicowa goryczka, lekko ściągająca. [3]
    Wysycenie: Znikome, zdecydowanie za niskie [2.5]
    Opakowanie: Proste, minimalistyczne, choć ładne opakowanie z kompletem informacji, jedynie brakuje trochę kontrastu między tłem a składem, przez co trzeba czytać z bliska. [4]
    Uwagi: Nieprzyjemny aromat i niewiele lepszy smak.

    Moja ocena: [2.925]

    Comment

    • WojciechT
      Senior
      • 09-2012
      • 2546

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Złoty, zmętniony. [5]
      Piana: Przeciętnie wysoka, ale trwała, drobna, zbita, zostawia na szkle ładne wąsy. [4]
      Zapach: Cytrusy, żywica, przeciętnie intensywne. Pojawia się też aromat przypominający herbatę earl grey. Trochę owoców, delikatna słodowość. Ale to wszystko mało wyraźne. [3.5]
      Smak: Lekki posmak tytoniowy, goryczka średnia, pełnia średnia. Takie to piwo... Średnie. Trochę bez wyrazu, pije się je trochę bezrefleksyjnie. Pojawiają się smaki słodkie, niemalże cukrowe. [3.5]
      Wysycenie: Za niskie. [4]
      Opakowanie: Jak inne z Wrężela. [4]
      Uwagi: Nie było to złe piwo, ale na pewno też nie najlepsza AIPA, jaką piłem.

      Moja ocena: [3.675]

      Comment

      • rafalek21
        Senior
        • 04-2015
        • 1407

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Między złotym, a jasnym bursztynem, lekko zamglony [4.5]
        Piana: Średnio obfita, drobne i średnie pęcherzyki, średnia trwałość, jasnobeżowa. [3.5]
        Zapach: Żywica, cytrusy, troszkę tropikalnych owoców, słodowy, umiarkowanie intensywny, od IPA oczekuję trochę więcej(intensywności), szczególnie przy tych parametrach. [3.5]
        Smak: Wyraźna podbudowa słodowa, trochę karmelu, cytrusy - a właściwie cytryna z herbaty, owocowe, średnio-wysoka żywiczna goryczka o średniej długości, z ziołowym posmakiem. Czuć 16,5% ekstraktu, troszkę alkoholu, ale nie przeszkadza. Z początku lekko słodkawe, ale gorycz szybko ją przykrywa. [4]
        Wysycenie: Trochę poniżej średniego - pasuje. [4.5]
        Opakowanie: Proste, ładne, ale nieczytelne ze względu na brak kontrastu między czcionką a tłem, komplet informacji. [4]
        Uwagi: Całkiem smaczna AIPA, ale bez fajerwerków. Trochę martwił mnie dodatek cukru w składzie, ale chyba nie wpłynął on negatywnie na smak piwa. Zdecydowanie lepsze niż to, które piłem we wrześniu 2015.
        Warka do 31.07.2016.

        Moja ocena: [3.825]
        Last edited by rafalek21; 15-05-2016, 22:09.

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎