Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Połczyn-Zdrój, Jasne Pełne z Połczyna Zdroju

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Połczyn-Zdrój, Jasne Pełne z Połczyna Zdroju

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • DariuszSawicki
    Senior
    • 08-2012
    • 2868

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Ciemny bursztyn. Może piwo jest Pełne, ale z pewnością nie Jasne Pełne. [2]
    Piana: Krótka, szybko opadła, bez historii. [1.5]
    Zapach: Słodowy, owocowy, nawet przyjemny. Aromat skoszonej trawy, kwiatów i to wszystko raczej od chmielu, a nie z wyniku wad. [3.5]
    Smak: Rzeczywiście piwo jest pełne, słodowe, jednak nie słodkie, z lekka ścierkowe, ale jakoś akceptowalne. Goryczka lekka, przyjemna, trochę ziołowa. Pojawia się też fajny kwasek, który pomaga w orzeźwieniu. [3.5]
    Wysycenie: Średnie, obawiałem się większego. [3.5]
    Opakowanie: Zielona puszka na której bełkot o tradycji, skrzętnie przechowywanej recepturze i naturalnych składnikach. Na końcu piszą, że to piwo to niepowtarzalny skarb
    Oczywiście brak pełnego składu, nawet ekstraktu. [2]
    Uwagi: Browar Połczyn trzeba pochwalić nie tyle za uwarzenie dobrego piwa, co za uwarzenie piwa właściwie bez wad w aromacie i smaku.
    Warka 29.09.2016.

    Moja ocena: [3.15]

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎