Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Piwne Podziemie, Katastorfa

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Piwne Podziemie, Katastorfa

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    #2
    Piwo powstało we współpracy z Browar Domowy Latający Rosomak.
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

    Comment

    • Aecjusz
      Member
      • 10-2010
      • 40

      #3
      Piłem to piwo na Craft beer week 2 w Krakowie tydzień temu. Kolor czarny, smolisty, nieprzejrzysty. Paina raczej szybko opadła, bo jej nie pamiętam Gazu zbyt dużo tam nie było. Smakowało jak wytrawny atrament Pana Kleksa, mogę nawet stwierdzić, że chętnie bym je powtórzył. Jako że wcześniej prawie nie piłem niczego podobnego, to nie mam punktu odniesienia.

      Comment

      • krokodyl1
        Member
        • 11-2013
        • 68

        #4
        dla fanów stylu ambrozja. dawno nie piłem czegoś tak pysznego. gdyby było w butelkach kupiłbym 10 i pił raz na 2-3 tygodnie, jak od święta

        Comment

        • melor
          Senior
          • 04-2006
          • 364

          #5
          Pite lane. Przypomina trochę mocniejszego Smoky Joe. Aromaty torfowo-wędzone dominują w smaku. Joe miał chyba jeszcze jakieś aromaty chmielowe. Tutaj wszystko zdominowane jest przez torfową wędzonkę. Bardzo przyjemne w smaku. Nie jest to najbardziej ekstremalne piwo w tym stylu jakie piłem. Po bardzo intensywnym zapachu myślałem, że będzie ciężko je wypić , ale nie nie było tak źle. Jest bardzo przyjemne w smaku. Lubię takie
          7/10

          gatunek: heavyweight peated ale

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎