Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Staropolski, BestBir Piwo z sokiem - Pieczone Jabłko

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Staropolski, BestBir Piwo z sokiem - Pieczone Jabłko

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • WojciechT
    Senior
    • 09-2012
    • 2546

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Pomarańczowy, mętny. [5]
    Piana: Niska i nietrwała. [2]
    Zapach: Szarlotka. To piwo pachnie jak szarlotka. Czyli chyba zgodnie z zamiarem twórców. [4]
    Smak: Zastanawiałem się, czy ocenianie takiego piwa z ARTomatu ma sens - skoro to jest po prostu piwo z sokiem, o czym zresztą dumnie informuje nas etykieta. Ale doszedłem do wniosku, że i w tej kategorii są piwa lepsze i gorsze - a to konkretne zalicza się do tych pierwszych. Bez sztucznych posmaków, chemicznych nut, chociaż sam syrop - według składu znalezionego w internecie - jednak jest aromatyzowany. Wyczuwalne piwo bazowe w postaci posmaku słodowego, ale jednak pieczone jabłko dominuje smak. Piwo jest słodkie, jabłkowe, cynamonowe. [4]
    Wysycenie: Trochę za niskie. [4.5]
    Opakowanie: Brak podanego składu, informacji niewiele, sama etykieta też wydaje mi się mało interesująca. Ale pewnie to nie ja jestem targetem. [3]
    Uwagi: Skłamałbym, jakbym napisał, że mi nie smakowało - bo smaczne było. Ale jednak piwo z sokiem to nie jest coś dla mnie.

    Moja ocena: [3.825]

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎