Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Artezan (Błonie), Specyfik Double IPA

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Artezan (Błonie), Specyfik Double IPA

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • rafael52
    • 12-2013
    • 478

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: ciemnozłoty, bursztynowy, zmętniony z drobinami chmielu. [4.5]
    Piana: niska, szybko opada. [3]
    Zapach: intensywne aromaty chmielowe, sporo żywic oraz iglaków, wyraźnie wyczuwalne Simcoe, lekkie owoce tropikalne oraz cytrusowe, jest też delikatna szmata. [4]
    Smak: średnia pełnia, bez słodyczy, całość raczej w kierunku wytrawnym, sporo nut chmielowych, goryczka wyraźna, żywiczna, cytrusowa, delikatne muśnięcie alkoholu. [4]
    Wysycenie: średnie, dobre. [4.5]
    Opakowanie: bez fajerwerków, jest prawie pełen skład oraz komplet informacji o piwie. [3.5]
    Uwagi: warka do 20.11.2016.

    Moja ocena: [3.925]

    Comment

    • Javox
      PremiumUżytkownik
      • 11-2009
      • 6130

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Jasno bursztynowy. [3.5]
      Piana: Piana średnia, fajne koronki. [4]
      Zapach: Zioła, żywice... dość słodko. [4]
      Smak: Słodkie, mocna ziołowa goryczka. Dość ostre. Lekko karmelowe, Tropiki, melon. Coraz bardziej słodkie bliżej końca. [4]
      Wysycenie: Średnie. [4]

      Opakowanie: Całkiem te "maziaje" wychodzą oryginalnie. Ładny kapsel firmowy. [4]

      Uwagi: Fajne, konkretne piwo dla zaawansowanych. Jeżeli chodzi o 100 IBU to raczej tego nie ma. Alkoholu 8,8% raczej też bardzo nie czuć.

      Moja ocena: [3.975]
      Attached Files
      Last edited by Javox; 06-10-2015, 15:20.

      Comment

      • yassmen
        Senior
        • 11-2012
        • 288

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Było niemal złote; jak wpadł osad z butelki to zrobiła się herbata z dużą ilością cytryny. [4]
        Piana: Charakterystyczna dla dobrych, mocnych piw - niezbyt obfita, ale wyraźna, krążkująca, o drobnej teksturze, w kolorze ecru. [4]
        Zapach: Iglaki i tropiki w wersji na słodko. [4]
        Smak: Słodycz zdominowała to piwo smakowo. Słodycz owoców tropikalnych - ananas, marakuja, papaja. Nawet goryczkowa kontra jest lekko pocukrowana. Smaczne, ale ścina ślinę. [4]
        Wysycenie: Średnie, pasujące. [4.5]
        Opakowanie: Dyżurna etykieta znana z ostatnich ciemnych wypustów. Kapsel z jeżykiem znów ratuje sytuację, ale IMHO, Artezan niedomaga na polu spójnej szaty graficznej swoich, skądinąd bardzo udanych, piw. [4]
        Uwagi: 100 IBU nie ma, w 8.8 alko wierzę, ale starannie smakowo zostało to ukryte. Dobre.

        Moja ocena: [4.025]

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎