Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Artezan (Błonie), Jesień Średniowiecza

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Artezan (Błonie), Jesień Średniowiecza

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • TomaszM
    Member
    • 04-2015
    • 45

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Dość klarowne, czerwone złoto miedź [4.5]
    Piana: Ładna zwarta, średnia, krótko się utrzymuje ale nie znika całkowicie. [4]
    Zapach: Czyste, ale też puste i mało intensywne. Głównie słodowe [3.5]
    Smak: Czyste. Słodowa podbudowa dość złożona z lekkimi nutami karmelowymi z dobrze dobranym poziomem goryczki. O tym, że goryczka pochodzi z nowofalowych odmian chmielu można się przekonać tylko czytając etykietę. [3.5]
    Wysycenie: Mogłoby być wyższe. [4]
    Opakowanie: Nad stylistyką Arezanan musi popracować [3]
    Uwagi: Z jednej strony cieszy, że piwo jest czyste - bez wad w smaku i aromacie z drugiej strony brakuje aromatów i smaków głownie chmielowych, które te pustkę mogłyby zapełnić.

    Moja ocena: [3.6]

    Comment

    • yassmen
      Senior
      • 11-2012
      • 288

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Miedziano-czerwone, bardzo stylowe. [5]
      Piana: Kremowy kożuszek z piany o drobnej teksturze, cały czas obecny i znaczący szkło. [4.5]
      Zapach: Przewaga słodowych nut. Chlebowo-karmelowy ze świdrującą przebitką melasy. [4]
      Smak: Dobrze zbalansowane. Cały chlebowo-owocowy dobrostan słodyczy skontrowany wyraźną, łodygową goryczą nowozelandzkiego Nelson Sauvin. Dobrze pijalne, kompatybilne z jesienną pogodą, piwo pubowe. [4.5]
      Wysycenie: Niezbyt wysokie; mnie pasuje. [4.5]
      Opakowanie: Problem poruszany przy okazji oceny Specyfiku. Nie każdy odróżni inny napis na takiej samej etykiecie. [4]
      Uwagi: Przyjemne pubowe piwo. Dobra robota.

      Moja ocena: [4.325]

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎