Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wąsosz, [Kraftwerk] Dżin

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Wąsosz, [Kraftwerk] Dżin

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • DariuszSawicki
    Senior
    • 08-2012
    • 2868

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Herbaciany, brzoskwiniowy. Średnie zmętnienie. [4]
    Piana: Biała, może niezbyt wysoka, ale bardzo trwała. Dosyć długo trzyma się na dwa grube palce. Oblepia szkło również nieźle. [4]
    Zapach: Rzeczywiście coś z herbaty. Czuć też trochę cytrusów i drożdży. Hibiskus też obecny, ale nigdy bym nie zgadł gdybym nie przeczytał na etykiecie. Zapach jest delikatny. [3.5]
    Smak: Goryczka średnia, bardzo przyjemna i orzeźwiająca. Trawa, cytrusy i gorzka herbata. Podbudowa słodowa wyraźna, ale na drugim planie i nie koliduje z chmielami. Latem weszłoby idealnie. [4.5]
    Wysycenie: Niskie, właściwe. [4.5]
    Opakowanie: Na etykiecie mało przyjemny Dżin i chyba jakieś kopalnie, ale mogę się nie znać bo jestem z Mazur, a nie ze Śląska. Podali chmiele: Summit, Simcoe, Cascade. Jest też morska opowieść, też chyba po śląsku. [4]
    Uwagi: Bardzo smaczne IPA z dodatkiem Earl Grey i z hibiskusem.
    Warka 27.03.2016.

    Moja ocena: [4.05]

    Comment

    • Pancernik
      Senior
      • 09-2005
      • 9729

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Ciemnozłoty, lekko zmętniony. [4]
      Piana: Kremowa, drobna, sztywna, wysoka i trwała. [4.5]
      Zapach: Słód, lekki karmel, owoce tropikalne. [4]
      Smak: Goryczka, intensywna, nawet ogłuszająca, i delikatne tło owoców. [3.5]
      Wysycenie: Średnie. [4]
      Opakowanie: Napis gotykiem, dżin, kopalnia - trochę bez ładu i składu. [3.5]
      Uwagi: Jakoś za bardzo nie wymlaskałem tych herbat, dla mnie to kolejny przerzeźbiony wyrób piwny. Po co to komu?

      Moja ocena: [3.825]

      Comment

      • dyczkin
        Serce w kolorze blaugrana
        • 05-2011
        • 3657

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
        Uwagi: Jakoś za bardzo nie wymlaskałem tych herbat, dla mnie to kolejny przerzeźbiony wyrób piwny. Po co to komu?
        Ludziom, panie Pancernik, ludziom.
        Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

        Moje warzenie // Piwny Wojownik

        Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

        Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

        Comment

        • Pancernik
          Senior
          • 09-2005
          • 9729

          #5
          Ech..., to jednak prawda, że "społeczeństwo składa się z przypadkowych osób" .

          Comment

          • cyoorka
            Senior
            • 03-2007
            • 338

            #6
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: Złote, opalizujące. [3.5]
            Piana: Średnioobfita, drobna, dobry lacing. [4]
            Zapach: Różany (hibiskus), owocowy, lekko herbaciany. [4]
            Smak: Wytrawne, lekko słodowe, lekko owocowe. Goryczka średnia, herbaciana, ściągająca. [3.5]
            Wysycenie: Średnie. [4]
            Opakowanie: Takie sobie. [3.5]
            Uwagi:

            Moja ocena: [3.75]

            Comment

            • Pess09
              Senior
              • 12-2013
              • 284

              #7
              Ocena z ARTomatu

              Kolor: Opalizujący bursztyn. [4.5]
              Piana: Średnio obfita, średnie pęcherzyki, mimo to nawet zdobi szkło. [3.5]
              Zapach: Słodko, słodowość karmelowa i herbatnikowa, wyraźna zapach mieszanki herbat, głównie earl grey ale czuć też jakieś inne herbaty/zioła. Są słodkie dojrzałe owoce tropikalne i taka świeża kwiatowość. [4.5]
              Smak: Jest trochę ciała, umiarkowana słodycz, goryczka jak na IPA jest raczej średnia i łodygowo-ziołowa, trochę zalega ale jest bardzo przyjemna, od początku do końca wszystkiemu towarzyszy herbata która fajnie łączy się z goryczką i nie jest zbyt nachalna. Mam ochotę brać łyk za łykiem co ostatnio rzadko się zdarzało więc raczej jest pijalne. [4.5]
              Wysycenie: Odpowiednie. [4.5]
              Opakowanie: Trochę dziwne połączenie kolorów, niby nie ma się do czego przyczepić ale niezbyt mi się podoba, zawiera wszystkie informacje, kapsel goły. [3.5]
              Uwagi: Przyjemne i pijalne piwo, myślę że można je postawić na równi z Panakeją z Olimpu którą piłem kilka dni wcześniej.

              Moja ocena: [4.35]

              Comment

              • kenny
                Senior
                • 04-2009
                • 712

                #8
                Ocena z ARTomatu

                Kolor: Bursztynowy, pływa w nim mnóstwo drobinek. Dziwnie to wygląda. [3.5]
                Piana: Szybko opada, zostaje spory kożuch. [4]
                Zapach: Kwiatowo-owocowy, herbata, słodkawy. [4]
                Smak: Słodowy, słodkawy, nuty owocowe i "zielone", cytrusowo-taninowa goryczka, średnia, dość długa. [4]
                Wysycenie: Średnie/niskie. [4.5]
                Opakowanie: W ich stylu, kolorystyka jakaś niezbyt ciekawa. [4]
                Uwagi: Nie jest złe, ale jakoś mnie nie porwało. Czuć, że dodali tam herbatę, nie trzeba się tego domyślać. Goryczka jest trochę nieprzyjemna, ale ogólnie jest nawet smaczne.

                Moja ocena: [4]

                Comment

                • Pivotal
                  Senior
                  • 05-2013
                  • 671

                  #9
                  Ocena z ARTomatu

                  Kolor: Przybrudzony pomarańcz wpadający w bursztyn, pod światło pomarańczowy, nieprzejrzyste. [4.5]
                  Piana: Drobnoziarnista, beżowa na trzy centymetry, nietrwała, obkleja szkło, zostaje do końca. [2.5]
                  Zapach: Średni, słodowy, cytrusowy, lekko morelowy. [3]
                  Smak: Wyrazisty. Cytrusowy, zielonej herbaty z hibiskusem i lekkim karmelem. Piwo było lekko cierpkie i gorzkawe z zalegającą goryczką. [4]
                  Wysycenie: Wytrzymało do końca. [3.5]
                  Opakowanie: W porządku... Fajny ten modry pieron z osełedcem... pełniutki skład z dodatkowymi wiadomościami... czarny kapsel. [4]
                  Uwagi: Warka do 27.03.2016, wypite 21.03'16. Orzeźwiające piwo, goryczka poniżej średniej. Ciekawy pomysł, warto spróbować dla ciekawości. **161**

                  Moja ocena: [3.5]

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎