Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Reden Świętochłowice, [Hajer] Hica

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Reden Świętochłowice, [Hajer] Hica

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • rafael52
    • 12-2013
    • 478

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: bursztynowy, zmętniony. [4.5]
    Piana: niezbyt wysoka, drobnopęcherzykowa, w miarę trwała. [3.5]
    Zapach: sporo aromatów amerykańskich chmieli, cytrusów, tropików, trochę żywic, wyraźna wędzonka. [4]
    Smak: lekkie, orzeźwiające, tak jak w aromacie sporo nut chmielowych, wyraźna wędzonka, goryczka średnia lekko w stronę wysokiej, na finiszu delikatne nuty karmelowe, ciasteczkowe. [4]
    Wysycenie: średnie, odpowiednie. [4.5]
    Opakowanie: całkiem ładna grafika, komplet informacji na miejscu. [4]
    Uwagi: warka do 21.01.2015.

    Moja ocena: [4]

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: mętne, jasny brąz z domieszka pomarańczy [3.5]
      Piana: z początku obfita, drobna, ecru, czapowata ale okazała się być wydmuszką, po kilku minutach zaledwie kożuszek na piwie, drobne rozlazłe ślady na szkle [3.5]
      Zapach: słabiutki, lekko słodkawy jak (....), średnio ciekawy [3]
      Smak: w miarę pełne, treściwość też ucieka podczas picia, goryczka goryczkowa czyli bardziej żołądkowa niż chmielowa, niezbyt przyjemna i zalegająca, dominuje, w tle lekkie owocowe nuty i to wszystko na pierwszy rzut, na drugi, po ogrzaniu pia czuję wędzonkę, skąd, patrząc się nazwę nie było żadnej informacji o smoked-killer ale ten przydymiony posmak zabił to piwo, miało być dobre? Było z początku, później po prostu się zebździło [2.5]
      Wysycenie: odrobinę za dużo [4]
      Opakowanie: etykieta typowa dla polskiej sceny rzemieślniczej czyli jaskrawe kolory jak na chińskich zabawkach oraz rysunki średnio utalentowanego w rysunkach dziecka [3.5]
      Uwagi: Hajer zhajcował browara

      Moja ocena: [2.95]
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      • Derbeth
        Senior
        • 04-2013
        • 337

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: ciemny bursztyn w stronę brązowego, raczej klarowny [4]
        Piana: obfita, gęsta, dość trwała [4.5]
        Zapach: dużo cytrusów, trochę iglaków [4]
        Smak: przeważają cytrusy, na finiszu sosnowa krótka goryczka średniej mocy; nie lubię smaku miąższu grejpfruta i na szczęście tu go nie ma; po zasugerowaniu się poprzednimi komentarzami zacząłem czuć jakiś ślad wędzonki [4]
        Wysycenie: średnie, w porządku [4]
        Opakowanie: podobają mi się rysunki na etykietach Hajera; może całość nie jest wyjątkowo dopracowana, ale browar ma oryginalny pomysł i za to plus [4.5]
        Uwagi: Butelka. Piwo w porządku, nie jestem fanem tropików w piwie, więc nie będę piał z zachwytu, ale wydaje się, że piwo ma to, co trzeba w tym stylu.

        Moja ocena: [4.075]

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎