Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gryf, [Trzech Kumpli] Otwarcie Sezonu

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Gryf, [Trzech Kumpli] Otwarcie Sezonu

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • binarytree
    Junior
    • 10-2015
    • 19

    #2
    Kurcze dobre!
    Aromatyczne - na poczatku jakieś owoce czułem, potem miałem wrażenie że zioła (kolendra?). Piana słaba, bąbelki odpowiednie.
    Bardzo smakowało (mój pierwszy saison) - weszło szybko.

    Comment

    • kenny
      Senior
      • 04-2009
      • 712

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Jasnobursztynowy, mętny. [4]
      Piana: Niska, ale trwała, zostaje niewielki kożuch. [4]
      Zapach: Przyprawowo-drożdżowy. [4]
      Smak: Zbożowy, drożdżowy, posmak siana/suszu, kwaskowy, lekka ziołowa goryczka na koniec. [4.5]
      Wysycenie: Średnie/niskie. [4]
      Opakowanie: Ładne, stylowe, normalny opis piwa, a nie jakieś "morskie opowieści". [4.5]
      Uwagi: Smaczne, pijalne piwo. Pełne, może nawet trochę zbyt treściwe. Przyjemne w smaku, zbalansowane, może trochę brakuje mu zadziorności, ale to mało spektakularny styl. Dobre, ale nie wybitne.

      Moja ocena: [4.225]

      Comment

      • DariuszSawicki
        Senior
        • 08-2012
        • 2868

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Ciemnozłoty, średnie zmętnienie. [4]
        Piana: Krótka i dziwnie idzie w szklankę. Ładne dwa krążki na szkle, a kożuszek mizerny. [3]
        Zapach: Różnego rodzaju przyprawy, raczej ostre z dominacją goździka. Z owoców głównie banan i pomarańcza, w tle kwiaty które rosną blisko zboża. Bardzo przyjemny aromat. [4.5]
        Smak: Średnia pełnia, są znów przyprawy jakby jeszcze wyraźniejsze niż w zapachu, nawet ich za dużo. Goryczka również ziołowa i przyprawowa, krótka, ale wyraźnie zaznaczona. Pojawia się tu również wyraźna cytryna co czyni to piwo lekko cierpkie i orzeźwiające. [4]
        Wysycenie: Niskie. [4]
        Opakowanie: Etykieta niezbyt wydumana jednak przyjemna dla oka. Piwa z tego browaru są rozpoznawalne na półce sklepowej. Prawie pełny skład, brakuje konkretnych słodów. Kapsel biały, goły. [4]
        Uwagi: Trochę jak dla mnie za dużo goździka, mimo tego to i tak bardzo dobre piwo.
        Data do 14.06.2016.

        Moja ocena: [4.075]

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎