Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jagiełło, Wilk

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Jagiełło, Wilk

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9732

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Złoty, świetlisty. [4]
    Piana: Biała, drobna, wysoka i trwała. [4.5]
    Zapach: Chmiel i zioła, zioła i chmiel..., zioła przejmują prowadzenie. [4]
    Smak: Dość stonowana chmielowa goryczka, ślad słodu. Poprawny. [3.5]
    Wysycenie: Dość wysokie, dla pilsa OK. [4]
    Opakowanie: Błękit dominuje, ale ten kolor w połączeniu z wilkiem do mnie nie przemawia (bez wilka zresztą też). Poza tym bardzo ładne, choć szkoda, że nie podano browaru. Za to wszystko - minusy. [3.5]
    Uwagi: To moje pierwsze piwo z tego kontraktu (?). I, o dziwo, od razu po prostu pils, żadne tam ajpy-srajpy...?

    Moja ocena: [3.825]

    Comment

    • WojciechT
      Senior
      • 09-2012
      • 2546

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Złoty, klarowny. [5]
      Piana: Niezbyt wysoka i przeciętnie trwała, Biała, poszarpana. [3]
      Zapach: Lekko słodowy, trochę ziołowy. [3]
      Smak: Cóż, nie jestem fanem niemieckich pilsów i to piwo nie spowoduje, że będzie inaczej. Wprawdzie goryczka jest nawet przyjemna, a i przebija się chlebkowy posmak, to jednak poza tym nic się w tym piwie nie dzieje, a na dłuższą metę męczy mnie nieco zbyt duża słodycz. Przy przełykaniu lekki kwasek. [3.5]
      Wysycenie: Dla mnie za niskie. [4]
      Opakowanie: Nie podano miejsca warzenia... Poza tym kolor średnio mi się podoba. [3.5]
      Uwagi: Można wypić, ale szału nie ma. Chociaż z drugiej strony - trudno u nas o fajnego, rzemieślniczego jasnego lagera czy pilsa.

      Moja ocena: [3.375]

      Comment

      • sibarh
        PremiumUżytkownik
        • 01-2005
        • 10384

        #4
        Proszę poprawić na Wilk.
        Brakujące foto:
        Attached Files
        2800 nowe piwa opisałem na forum
        Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
        Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

        Comment

        • rafalek21
          Senior
          • 04-2015
          • 1407

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Klarowne, jasne złoto. [5]
          Piana: Jasna, obfita, jednolite, drobne pęcherzyki, średnio trwała, gęsto zdobi szkło. [4.5]
          Zapach: Nikły, ziołowo-słodowy. [3]
          Smak: Słodka słodowość, niewysoka ziołowa goryczka, lekkie, troszkę wodniste. [3]
          Wysycenie: Dość wysokie - w porządku. [4]
          Opakowanie: Słaba, niepełny skład, nie wiadomo gdzie warzone, zawarte jedynie podstawowe informacje. [2.5]
          Uwagi: Przeciętne piwo, trochę za mało goryczki i za dużo słodyczy, przez co jest trochę męczące. Po za nienaganną prezentacją w kuflu, jedynym plusem jest to, że nie jest wadliwe. Warka 06.01.2017

          Moja ocena: [3.275]

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎