Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wąsosz, [Perun] Mokra Marynka

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Wąsosz, [Perun] Mokra Marynka

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • rafalek21
    Senior
    • 04-2015
    • 1407

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Pomarańczowy, zamglony [4.5]
    Piana: Biała, niewysoka, średniotrwała, ładnie oblepia szkło [3]
    Zapach: Leśno-trawiasty, żywica, średniointensywny, acz przyjemny [3.5]
    Smak: Trawiaste, karmel, niezbyt przyjemna goryczka: średnia, cierpka, ściągająca i sucha. [2.5]
    Wysycenie: Średnie w kierunku niskiego, w porządku. [4]
    Opakowanie: Proste i ładne opakowanie, skład szczątkowy. [4]
    Uwagi: Dość przeciętne piwo, o ile w zapachu całkiem przyjemne, to w smaku piwo zostawia trochę do życzenia. Osobiście nie jestem wielkim fanem single hopów na Marynce, ale to piwo wypada naprawdę słabo(smakowo).

    Moja ocena: [3.15]

    Comment

    • WojciechT
      Senior
      • 09-2012
      • 2546

      #3
      Czy to jest to piwo? http://ocen-piwo.pl/Perun_Marynka_Pale_Ale_SH,1,4128

      Comment

      • Prusak
        Senior
        • 07-2005
        • 4312

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika rafalek21 Wyświetlenie odpowiedzi
        Uwagi: Dość przeciętne piwo, o ile w zapachu całkiem przyjemne, to w smaku piwo zostawia trochę do życzenia. Osobiście nie jestem wielkim fanem single hopów na Marynce, ale to piwo wypada naprawdę słabo(smakowo).

        Moja ocena: [3.15]
        Myślę, że smakowo wypada bardzo przyzwoicie, nie wiem, co prawda, co to jest "sucha" goryczka, ale goryczka tu jest raczej pełna i niedrażniąca. Ja chętnie powtórzę.

        Comment

        • jerzdna
          Senior
          • 07-2014
          • 240

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Prusak Wyświetlenie odpowiedzi
          Myślę, że smakowo wypada bardzo przyzwoicie, nie wiem, co prawda, co to jest "sucha" goryczka, ale goryczka tu jest raczej pełna i niedrażniąca. Ja chętnie powtórzę.
          Zgadzam się z tą pozytywną oceną Fajny owocowo- ziołowy aromat i przyjemny lekki smak z nienachalną, acz konkretną goryczką Do powtórzenia Pale Ale, jak najbardziej

          Comment

          • rafalek21
            Senior
            • 04-2015
            • 1407

            #6
            Pewnie miałem na myśli wrażenie jakby wysuszała język albo szorstka. Niemniej nie smakowało mi to piwo własnie ze względu na drażniącą goryczkę.

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika WojciechT Wyświetlenie odpowiedzi
            Tak to to piwo, Mokra Marynka to chyba była taka "warsztatowa" nazwa.
            Last edited by rafalek21; 03-11-2015, 13:13.

            Comment

            • kenny
              Senior
              • 04-2009
              • 712

              #7
              Ocena z ARTomatu

              Kolor: Bursztynowy, mętny. [4]
              Piana: Niska, ale bardzo długo się utrzymuje, oblepia szkło. [4.5]
              Zapach: Cytrusowy, susz. [4]
              Smak: Lekko słodowe, cytrusowa chmielowość, susz, goryczka sucha, ściągająca, ziołowo-pestkowa, średnia. Niezbyt silny korzenny posmak. [4]
              Wysycenie: Średnie. [4]
              Opakowanie: Nawet niezłe, fajne te wzorki, plus za firmowy kapsel. [4]
              Uwagi: Całkiem niezłe piwo, nie spodziewałem się, że na tym chmielu można osiągnąć takie efekty smakowe. Co prawda goryczka jest trochę chropowata, ale nie zalega. Warto przetestować.

              Moja ocena: [4.05]

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎