Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kamionka, Konstancin pszeniczne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Kamionka, Konstancin pszeniczne

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • Javox
    PremiumUżytkownik
    • 11-2009
    • 6130

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Mętny pomarańczowy. [3.5]
    Piana: Na początku więcej ale słabo szło, za niedługo niepełna warstewka z mizernym lacingiem. [3]
    Zapach: Banan z jakąś owocowością z kierunku mandarynka. [3.5]
    Smak: Słodkawe, bananowo mandarynkowe. Profil pogarsza się z gorzkawą mało przyjemną goryczką. [3.5]
    Wysycenie: W normie. [3.5]
    Opakowanie: Stara szkoła ale raczej ubogo to wyszło. [3.5]
    Uwagi: Niby ok ale jakieś dziwne to piwo. Coś tu się nieźle pomieszało. Ogólnie wypić się da. lepiej smakuje na początku potem nie jest bardzo przyjemnie.

    Moja ocena: [3.45]

    Comment

    • Javox
      PremiumUżytkownik
      • 11-2009
      • 6130

      #3
      Dołączam fotkę:
      Attached Files

      Comment

      • Pivotal
        Senior
        • 05-2013
        • 671

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Żółty, nieprzejrzysty od osadu. [3.5]
        Piana: Bardzo wysoka, gęsta i trwała, nie obklejała szkła, pozostała w do końca w dobrej formie. [4.5]
        Zapach: Z butelki i przez chwilę po przelaniu słodki, intensywnie bananowy. Po kilku minutach zapach bananów zszedł na drugi plan... czuć goździki, zbożowość, banany, proszek do pieczenia, nuty drożdżowe i lekko cytrynę. Zapach był słodko-kwaskowy. [3.5]
        Smak: Goździkowy, bananowy, słodowy, zbożowy, lekko cytrynowy i drożdżowy. Piwo kwaskowe z goryczką goździkowo-cytrynową. [3.5]
        Wysycenie: Spory do końca, kłuje w język. [3.5]
        Opakowanie: Bezzwrotna z etykietami i kapslem ja na fotce wyżej. Etykiety z wyglądu takie sobie, zamieścili skład i ekstrakt. [3]
        Uwagi: Najlepiej spożyć przed sierpniem 2016, wypiłem 19.czerwca'16. Pozytywne zaskoczenie. Zapamiętałem to piwo jako słabego, wodnistego pszeniczniaka, a tym razem był smaczny i treściwy ze sporą ilością osadu i bujną pianą... kolor był wyraźnie jaśniejszy niż na zdjęciu Javoxa. **185**

        Moja ocena: [3.575]

        Comment

        • Pinto
          Junior
          • 02-2008
          • 19

          #5
          Po przykrym doświadczeniu ze "z dębowej beczki" to piwo mi naprawdę smakowało. Jeszcze do niego wrócę.

          Comment

          • LESNICZYy
            Senior
            • 01-2018
            • 950

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pinto Wyświetlenie odpowiedzi
            Po przykrym doświadczeniu ze "z dębowej beczki" to piwo mi naprawdę smakowało. Jeszcze do niego wrócę.
            Z "Dębowej beczki " jest specyficzne ale ma swój klimat . Pszeniczne to słód z bananem , całkiem spoko ... Polecam bez obawień

            Comment

            • LESNICZYy
              Senior
              • 01-2018
              • 950

              #7
              Piwo piłem pod koniec daty, warka 11.2019 , a mimo to było smaczne .
              Attached Files

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎