Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gryf, [Brokreacja] The Teacher

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Gryf, [Brokreacja] The Teacher

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • murek17
    Member
    • 06-2014
    • 52

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Złocisty, piwo delikatnie opalizujące. [4.5]
    Piana: Na dwa palce, szybko redukuje się do krążka. Lekko zdobi szkło. [3.5]
    Zapach: Kwiatowo-trawiasty chmiel pomieszany ze słodem. Przyjemny, średnio intensywny. [4]
    Smak: Przyjemna słodowość. Przy trzecim - czwartym łyku objawia się ziołowa goryczka na średnim poziomie, która bardzo fajnie współgra ze słodową strona piwa, nie dominując przy tym całego piwa.
    Poza tym profil dosyć czysty, bez żadnych estrowych akcentów, czyli tak jak być powinno. [4.5]
    Wysycenie: Mogłoby być ciutkę wyższe, ale niemal idealnie. [4.5]
    Opakowanie: Etykieta schludna, na dobrym papierze, jest pomysł na serię, ładna pani na obrazku , komplet informacji. [5]
    Uwagi: Drugie podejście do tego piwa, pierwszy raz pite we wrześniu na CraftBeer Week w Krakowie. Ogólnie za pierwszym razem zrobiło większe wrażenie, wówczas uznałem go za jednego z najlepszych Pilsów które piłem w ogóle, natomiast teraz jest trochę mniej ekstatycznie, natomiast to wciąż bardzo dobre piwo. Wiadomo - zapewne inna warka, na festiwalu była to z tego co pamiętam premiera - więc było świeżutkie. Chętnie wrócę, szkoda że nie kosztuje 4 zł
    Warka do 15.02.2016.

    Moja ocena: [4.25]

    Comment

    • rafalek21
      Senior
      • 04-2015
      • 1407

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Ciemnozłoty, zamglony, lekko opalizuje. [4.5]
      Piana: Średnio wysoka i średnio trwała, drobna, kremowa, bardzo ładnie zdobi szkło. [4]
      Zapach: Przyjemny, głównie słodowy, do tego ziołowa chmielowość, trochę karmelu - ale tak bardziej w stronę ciemnego pieczywa. [4]
      Smak: Wyraźnie słodowe(w stylu adekwatnym do barwy), lekko przypalony tost, delikatna słodycz, umiarkowana ziołowa goryczka(po kilku łykach jest wyraźniejsza). Znaczna pełnia smaku jak na 12° blg. [4.5]
      Wysycenie: Niewysokie - idealne. [5]
      Opakowanie: Ładna etykieta jak to u Brokreacji, czytelna, pełny skład. [5]
      Uwagi: Bardzo szmaczny i pijalny pils, nie mam nic do zarzucenia, no może to, że nie lubię płacić prawie 8 zł za pilsa, ale tym razem nie żałuję. Dobra ta uczitelka.
      Warka do 30.11.2016.

      Moja ocena: [4.325]

      Comment

      • DariuszSawicki
        Senior
        • 08-2012
        • 2868

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Bursztynowy, delikatnie zmętnione. [3.5]
        Piana: Kremowa, wysoka, średnio trwała, bardzo ładnie i gęsto osadza się na szkle. [4.5]
        Zapach: Słodowy, lekko karmelowy, wyraźnie trawiasty z dodatkiem ziół oraz kwiatków. Aromat jest średnio intensywny, ale bardzo przyjemny. [4.5]
        Smak: Wyraźnie zaznaczony jest profil słodowy, po czym dochodzi trawiasta, a nawet trochę łodygowa goryczka. Nie ma mowy o żadnym zaleganiu, goryczka jest średnia i czysta, taka jaka ma być, a piwo dramatycznie szybko znika ze szklanki. [5]
        Wysycenie: Trochę za niskie. [3.5]
        Opakowanie: Bardzo ładna etykieta w stylistyce Brokreacji, jest pełny skład. [4.5]
        Uwagi: Kupiłem chyba w promocji za 6,49 zł, ale piwo jest warte nawet większych pieniędzy. Warka 30.11.2016.

        Moja ocena: [4.6]

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎