Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2016.04.02 - Białoruś, Mińsk - IX Międzynarodowa Giełda Birofiliów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19159

    2016.04.02 - Białoruś, Mińsk - IX Międzynarodowa Giełda Birofiliów

    Na razie mało jeszcze szczegółów, ale wiadomo już kiedy.

    Organizator - Klub Pivnye Volaty
    Godziny działania - od 8:00
    Informacje o rezerwacjach i zakwaterowaniu - Vasily MAIKO, e-mail: vasiutka @ tut.by, Sergey SHIKH, e-mail: spin-beer @ tut.by.

    Jak co roku w piątek będzie wycieczka do któregoś z browarów. A w sobotę wieczorem po giełdzie afterparty, zapewne w lokalu Birża.
  • adi_999
    Senior
    • 11-2004
    • 425

    #2
    jadę znowu




    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
    Na razie mało jeszcze szczegółów, ale wiadomo już kiedy.

    Organizator - Klub Pivnye Volaty
    Godziny działania - od 8:00
    Informacje o rezerwacjach i zakwaterowaniu - Vasily MAIKO, e-mail: vasiutka @ tut.by, Sergey SHIKH, e-mail: spin-beer @ tut.by.

    Jak co roku w piątek będzie wycieczka do któregoś z browarów. A w sobotę wieczorem po giełdzie afterparty, zapewne w lokalu Birża.
    mój zbiór etykiet http://picasaweb.google.com/112278001030728908988

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19159

      #3
      Wiem, wiem... Trzeba nam jeszcze 2 osoby

      Comment

      • zgoda
        Senior
        • 05-2005
        • 3516

        #4
        Daleka data, więc się dziś nie zadeklaruję, ale bym chętnie pojechał.
        Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

        Comment

        • beerfan
          Member
          • 11-2002
          • 31

          #5
          Świetna giełda.Byłem w tym roku i wybieram się w przyszłym.Tylko te cholerne wizy i granica.Ale może będzie lepiej.UE przestaje świrować wobec Białorusi.

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19159

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika beerfan Wyświetlenie odpowiedzi
            Świetna giełda.Byłem w tym roku i wybieram się w przyszłym.Tylko te cholerne wizy i granica.Ale może będzie lepiej.UE przestaje świrować wobec Białorusi.
            Myślę, że to nie tylko UE ma coś do gadania. Dla przypomnienia Umowa o małym ruchu granicznym (coś podobnego funkcjonuje pomiędzy Okręgiem Kaliningradzkim a przygranicznym rejonem Polski) od 2009 roku, mimo ratyfikacji ze strony Polskiej do dziś nie została podpisana przez Łukaszenkę. Już teraz ma się z czym zmagać, więc to rozwaliłoby system

            Poza tym granica i wiza to nic frapującego. Wiza obowiązuje do wielu krajów i jakoś ludzie sobie z tym radzą. A granice, były, są i będą. Mogę załatwić wszelkie z tym związane formalności jeśli Cię to przerasta
            Last edited by e-prezes; 03-11-2015, 17:20.

            Comment

            • beerfan
              Member
              • 11-2002
              • 31

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
              Myślę, że to nie tylko UE ma coś do gadania. Dla przypomnienia Umowa o małym ruchu granicznym (coś podobnego funkcjonuje pomiędzy Okręgiem Kaliningradzkim a przygranicznym rejonem Polski) od 2009 roku, mimo ratyfikacji ze strony Polskiej do dziś nie została podpisana przez Łukaszenkę. Już teraz ma się z czym zmagać, więc to rozwaliłoby system

              Poza tym granica i wiza to nic frapującego. Wiza obowiązuje do wielu krajów i jakoś ludzie sobie z tym radzą. A granice, były, są i będą. Mogę załatwić wszelkie z tym związane formalności jeśli Cię to przerasta

              Jakbym mieszkał w Białej to też bym uważał że wiza to nic frapującego .Łukaszenka jednostronnie zniósł wizy dla obywateli UE w rejonie Puszczy Białowieskiej.Jednostronnie znosił też wizy na czas trwania MŚ w hokeju,tak więc nie sądze aby miał z tym problem.Z systemem sądząc po ostatnich wyborach problemu też nie ma.
              Giełdy "wschodnie" mają swój koloryt i przez to są niepowtarzalne.Minsk, a szczególnie Kijów to inna bajka niż giełdy polskie , słowackie czy czeskie.

              Comment

              • noodles
                Senior
                • 09-2005
                • 700

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika beerfan Wyświetlenie odpowiedzi
                Minsk, a szczególnie Kijów to inna bajka niż giełdy polskie , słowackie czy czeskie.
                A co tak bardzo różni tamte giełdy od naszych ?
                Moja kolekcja podstawek

                Comment

                • e-prezes
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 19159

                  #9
                  Nie zdarzyło mi się, by mi ktoś coś ze stołu 'zajumał'. Podobnie mówili miejscowi.

                  Comment

                  • noodles
                    Senior
                    • 09-2005
                    • 700

                    #10
                    I to jest jedyna różnica ? Myślałem że "inna bajka" to więcej różnic. Nigdy nie byłem na giełdzie za wschodnią granicą a kiedyś mam zamiar pojechać dlatego pytałem.
                    Moja kolekcja podstawek

                    Comment

                    • e-prezes
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 19159

                      #11
                      Nie wiem co miał dokładnie na myśli beerfan, ale jak pojedziesz to sam zrozumiesz.

                      Comment

                      • noodles
                        Senior
                        • 09-2005
                        • 700

                        #12
                        Rozumiem, że różnice są w sferze metafizycznej. Podstawowe zmysły ich nie wyłapują więc słowami nie da się ich opisać.
                        Moja kolekcja podstawek

                        Comment

                        • beerfan
                          Member
                          • 11-2002
                          • 31

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika noodles Wyświetlenie odpowiedzi
                          A co tak bardzo różni tamte giełdy od naszych ?
                          Giełda w Kijowie.Oficjalnie trwa dwa dni,tak naprawdę trzy.Wszyscy uczestnicy są zakwaterowani w jednym ośrodku gdzie też odbywa się giełda.Przedmioty kolekcjonerskie wystawiasz w sobotę rano zabieraz w niedzielę.Nic nie ginie.W tym czasie masz śniadanie,obiad i kolacje w tym samym ośrodku.Piwo,kilka rodzajów no-limit.Giełda trwa łącznie około 16 godzin,integracja znacznie dłużej.
                          w Mińsku też starają się wszystkich zakwaterować razem.Ponieważ znaczna część rosyjskich kolekcjonerów przyjeżdza z dosyć daleka-jak na polskie warunki,zwiedzanie,wymiana i integracja zaczyna się już w piątek.Zasadnicza giełda sobotnia trwa około 8 h,ale potem imprezowanie trwa dalej,ponieważ większość wyjeżdza w niedzielę
                          Na obydwu giełdach atmosfera typowo wschodnio-słowiańska która mi bardzo odpowiada.Ciężko wytłumaczyć na czym to polega,trzeba tak jak pisał prezes to zobaczyć samemu.

                          Comment

                          • zgoda
                            Senior
                            • 05-2005
                            • 3516

                            #14
                            Czuję się skuszony.
                            Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

                            Comment

                            • e-prezes
                              Senior
                              • 05-2002
                              • 19159

                              #15
                              Wstępnie mam klepnięte 5 łóżek w nowym hostelu opodal hostelu gdzie w 2014 roku nocowaliśmy, ale możemy się wbić do RIPO, w którym śpią zwykle giełdowicze lub jechać tylko na samą giełdę i spać w pociągu. Na tę chwilę wszystko jeszcze jest otwarte.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎