Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Marszałkowska 99/101, Beero (d. Beerokracja)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Komar_Pafnucy
    Senior
    • 08-2005
    • 1114

    #16
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
    Kurde, dzień w dzień tamtędy przechodzę, wczoraj wejście wyglądało jakby przeszła tam fala imigrantów, bezdomni dookoła i ogólna degrengolada. Na kiedy Wy planujecie to otworzyć?
    Wiem, że trudno w to uwierzyć, ale chwilę temu wyglądało to jeszcze gorzej.

    Na razie remontujemy w środku. Przestrzeń duża, więc jeszcze trochę to potrwa. Liczymy, że uda się otworzyć w grudniu. Dokładnego terminu nie jesteśmy w stanie podać, bo zależy on od wielu czynników.

    Multitap Crawl
    Multitap Crawl na Facebook

    "Kilgore Trout napisał kiedyś opowiadanie w formie rozmowy między dwoma drożdżami.
    Spożywając cukier i dusząc się we własnych ekskrementach dyskutowały nad celem życia."

    Comment

    • Piecia
      Senior
      • 02-2002
      • 3307

      #17
      Wszystko w jednym miejscu - spacer wokół ronda będzie trwał jeszcze dłużej )
      Koniec i bomba,
      Kto nie pije ten trąba !!!
      __________________________
      piję bo lubię!

      Comment

      • Beerokracja
        craft beer & live music
        • 10-2015
        • 13

        #18
        Wybaczcie, że dawno się nie odzywaliśmy, ale pochłonął nas całkowicie remont lokalu. Prawdopodobnie otworzymy na początku stycznia. Na pewno damy znać, kiedy będzie już znany dokładny termin.


        Click image for larger version

Name:	wafle.jpg
Views:	1
Size:	16,7 KB
ID:	2059683

        Click image for larger version

Name:	pilkarzyki.jpg
Views:	1
Size:	16,9 KB
ID:	2059684

        Beerokracja.pl
        Beerokracja na Facebook

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23782

          #19
          ojaaa, piłkarzyki w windzie towarowej?
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • Beerokracja
            craft beer & live music
            • 10-2015
            • 13

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
            ojaaa, piłkarzyki w windzie towarowej?
            Tak. Niestety nie jeździ. Chyba.

            Beerokracja.pl
            Beerokracja na Facebook

            Comment

            • Beerokracja
              craft beer & live music
              • 10-2015
              • 13

              #21
              Oficjalne otwarcie planujemy na weekend 8-9-10 stycznia.

              Na razie możemy zdradzić, że 10 stycznia wystąpi u nas KRZYSZTOF ŚCIERAŃSKI NEW QUARTET!

              Dotarło do nas wreszcie szkło. Oglądacie je właśnie jako pierwsi.

              Click image for larger version

Name:	DSC_0814.jpg
Views:	1
Size:	41,9 KB
ID:	2059779

              Beerokracja.pl
              Beerokracja na Facebook

              Comment

              • beergeek
                Junior
                • 04-2014
                • 17

                #22
                Witam Wszystkich!

                To z kolei piszę ja, Jarząbek Wacław, czyli Darek z nieodżałowanego Piwnego Strychu (kto bywał i pamięta, ten wie...), a obecnie członek załogi Beerokracji. Jest tak jak pisał wcześniej z oficjalnego profilu Beero Komar Pafnucy, czyli startujemy w piątek 08.01.2016 Tegoż samego dnia odbędzie się u nas premiera piwa Hopert De Niro z browaru Hopium i koncert zespołu WBH, w którym gra nasz browarbizowy kolega znany tutaj jako Jarek, lat dwanaście. Niniejszym Wszystkich serdecznie zapraszamy. Wbijajcie, będzie się działo!

                Comment

                • grzeber
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 2866

                  #23
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika beergeek Wyświetlenie odpowiedzi
                  Witam Wszystkich!

                  To z kolei piszę ja, Jarząbek Wacław, czyli Darek z nieodżałowanego Piwnego Strychu (kto bywał i pamięta, ten wie...), a obecnie członek załogi Beerokracji. Jest tak jak pisał wcześniej z oficjalnego profilu Beero Komar Pafnucy, czyli startujemy w piątek 08.01.2016 Tegoż samego dnia odbędzie się u nas premiera piwa Hopert De Niro z browaru Hopium i koncert zespołu WBH, w którym gra nasz browarbizowy kolega znany tutaj jako Jarek, lat dwanaście. Niniejszym Wszystkich serdecznie zapraszamy. Wbijajcie, będzie się działo!
                  Znaczy się, o której jutro start?
                  pozdrawiam
                  www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

                  Comment

                  • warzechow
                    Senior
                    • 07-2005
                    • 354

                    #24
                    Start o 16.oo a koncert o 19.oo

                    Comment

                    • Beerokracja
                      craft beer & live music
                      • 10-2015
                      • 13

                      #25
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika warzechow Wyświetlenie odpowiedzi
                      Start o 16.oo a koncert o 19.oo
                      Właściwie to o 19 premiera Hopium. Koncert jednak nieco później.

                      Rozkład koncertowy na weekend:

                      piątek: Wszyscy Byliśmy Harcerzami
                      sobota: MAREK TYMKOFF trio bluesowo-rockowe
                      niedziela: Krzysztof Ścierański New Quartet

                      Wstęp bezpłatny. Lokal czynny od 16. Zapraszamy!

                      Beerokracja.pl
                      Beerokracja na Facebook

                      Comment

                      • Vortex
                        Senior
                        • 12-2011
                        • 153

                        #26
                        Lokal odwiedzony, wrażenia pozytywne. Ciekaw byłem jak zostanie zagospodarowana spora (zwłaszcza w porównaniu z innymi warszawskimi multitapami) przestrzeń i myślę, że załoga Beerokracji wybrnęła z tego zadania naprawdę przyzwoicie. W porównaniu z poprzednimi lokalami które zajmowały to miejsce na pewno można mówić o poprawie, dobre oświetlenie, fajne rozstawienie kanap i stolików, usytuowanie baru; fajnie że oferta piw znajduje sie na ekranach w różnych miejscach lokalu, nie trzeba wstawać by się zorientować jakie kolejne piwo zamówić. Oferta piw naprawdę ciekawa, zróżnicowana pod względem stylu, byli reprezentanci krajowego kraftu jak i piwa zagraniczne, szkoda, że serwowane są tylko dwie objętości, bardzo duży plus za promocyjne piwo za 5 PLN z okazji otwarcia lokalu (nawiasem mówiąc Smoke on the Porter naprawdę bardzo fajnie smakował), ale cena za pszenicznego Primatora - 12 PLN raczej wygórowana. Z ofertą lodówkową się nie zapoznałem. Fajnie że jest formowe szkło. Na minus toalety, które wyglądają dość obskurnie.

                        Comment

                        • VanPurRz
                          Senior
                          • 09-2008
                          • 4229

                          #27
                          Na plus przestrzeń,piłkarzyki, tablica piwna w formie TV, obsługa, na minus kanapy bo ja osobiście wolę drewniane stoły i zbyt jasne oświetlenie. Sporo miejsca przy barze, ja jednak radziłbym nie zastawiać całkiem dojścia do baru i nie popełniać błędu KiKu czyli konieczności przepychania się przez ludzi i krzesła aby zamówić piwo.
                          Ogólnie jest całkiem fajnie, ceny jak wszędzie 12-13 zł (niestety).
                          "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                          Comment

                          • beergeek
                            Junior
                            • 04-2014
                            • 17

                            #28
                            Fajnie, że piszecie Wasze opinie, które, jak widzę, są bardziej na plus niż przeciwnie

                            Co do objętości, to są tylko dwie, bo taka jest, że tak powiem, polityka firmy ,ale pojawią się za to niebawem deski, a ponadto przed zamówieniem zawsze można skorzystać z opcji próbki degustacyjnej.

                            Zytek, jeśli o ceny chodzi, no to są po prostu, uważam, standardowe, a już zwłaszcza jak na Centrum. Do tego zdarzają się promocje, czego przykładem sobotnia akcja ze Smoke On the Porter

                            Mam nadzieję, że podoba Wam się to, iż Beerokracja stawia nie tylko na dobre piwo, ale i na takąż muzę. W tym również na żywo. Baj de łej: w najbliższy czwatrek dżem seszyn.

                            Niech Moc będzie z Wami!

                            Comment

                            • Pancernik
                              Senior
                              • 09-2005
                              • 9729

                              #29
                              Wczoraj byłem pierwszy raz, w słabych okolicznościach, bo krótko po otwarciu.
                              Lokal pusty (ze względu na porę) robi nieco przygnębiające, zimne wrażenie.
                              Pewnie po zapełnieniu piwoszami (a zwłaszcza piwoszkami) wygląda to lepiej.
                              Nie wspomnę o tym, jak może go "ocieplić" sympatyczna muza na żywo.
                              Mnie osobiście przeszkadzało też oświetlenie akurat w miejscu, gdzie usiadłem - dość ostry halogen (może LED?) walił mi cały czas w oczy... (nazwiska? kontakty?). Trochę też wiało po nerach od drzwi (radzę zainstalować "samozamykacz").
                              Ponieważ byłem z mało "zaprawionym" piwoszem, dało się zauważyć brak w karcie piwnej choć jednego "normalnego" piwa - mam tu na myśli przyzwoitego lagera po prostu (niekoniecznie za trzy złote ).
                              Cóż, ta uwaga dotyczy większej liczby stołecznych piwnych miejsc, gdzie karta piwna zawiera (prawie) jedynie mocno przekombinowane nowości i "nowomodności".
                              To taka mała uwaga (upierdliwa nieco, przyznaję) do osób prowadzących dobór piw na kranach, w Beerokracji i nie tylko.
                              Nie sprawdziłem, co z przekąskami ani z kibelkiem, muszę więc wpaść po raz kolejny .

                              Comment

                              • Beerokracja
                                craft beer & live music
                                • 10-2015
                                • 13

                                #30
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
                                Ponieważ byłem z mało "zaprawionym" piwoszem, dało się zauważyć brak w karcie piwnej choć jednego "normalnego" piwa - mam tu na myśli przyzwoitego lagera po prostu (niekoniecznie za trzy złote ).
                                Mamy też szeroką ofertę butelkową.
                                A przyzwoity lager jest zawsze, albo prawie zawsze na kranie. Niefortunny moment wybrałeś, ale zapewniam, że świeża dostawa czeka już w chłodni.

                                Przy okazji zapraszam na jutrzejszą premierę dwóch piw z Browaru Setka oraz portery bałtyckie i koncert Agnieszki Karaś (wokal) i Jacka Prokopowicza (klawisze).
                                Właściwie to jeden porter bałtycki jest na kranie już dzisiaj. Pełną i aktualną listę kranów można zawsze znaleźć na naszej stronie internetowej i na ontap.pl

                                Beerokracja.pl
                                Beerokracja na Facebook

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎