Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Roch, Arden

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Roch, Arden

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • rafalek21
    Senior
    • 04-2015
    • 1407

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Brunatny, miedziane refleksy pod światło. [5]
    Piana: Piana koloru cappuccino, niezbyt obfita, drobnopęcherzykowa, średnio trwała, delikatny lacing. [3]
    Zapach: Na Pierwszym planie wędzonka, dalej ciemne słody i czekolada, nieskomplikowany, acz przyjemny. [4]
    Smak: Znowu wędzonka, czekolada, słodkie, umiarkowany kwasek stoutowy, gładkie, średnia ziołowa goryczka, średnio pełne. [4]
    Wysycenie: Niewysokie - idealne [5]
    Opakowanie: Bardzo ładna etykieta z kompletem informacji [5]
    Uwagi: Smaczny wędzony stout, raczej z tych słodszych. Po prostu przyjemne sesyjne piwo, dla wielbicieli wędzonki.

    Moja ocena: [4.05]

    Comment

    • cyoorka
      Senior
      • 03-2007
      • 338

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Czarne. [4.5]
      Piana: Drobna, gęsta, dosyć trwała. [4]
      Zapach: Wyraźnie dymny, wędzonej kiełbasy, lekko ciemnosłodowy. Po ogrzaniu owocowy, dojrzałych jabłek. [4.5]
      Smak: Półwytrawne, odpowiednio pełne, gładkie, wyraźnie wędzone, z lekką nutą jabłka. Goryczka wyraźnie zaznaczona, średnio intensywna, krótka, dobrze wkomponowana. Finisz czekoladowy. [4.5]
      Wysycenie: Niskie. [5]
      Opakowanie: Może być. [3.5]
      Uwagi: Bardzo dobre, ułożone, przyjemne.

      Moja ocena: [4.425]

      Comment

      • Derbeth
        Senior
        • 04-2013
        • 337

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: czarny, nieprzejrzysty [4.5]
        Piana: brązowa, obfita, nietrwała, brak lacingu [3.5]
        Zapach: głównie wędzonka w typie drewna z ogniska, do tego gorzka czekolada, jakby odrobina chmielu [4]
        Smak: wędzonka, owies, gorzka czekolada; palone, ale nie popiołowe, lekko gorzkie, gładkie, lekkie ciało [4]
        Wysycenie: niskie, odpowiednie [4]
        Opakowanie: etykieta całkiem w porządku, plus za krótkie przedstawienie się browaru, dość dużo informacji o piwie [4.5]
        Uwagi: Porządne piwo, może nie wybitne, ale przyjemnie się pije. Butelka kupiona za 9,20 - według mnie taka cena jest zbyt wygórowana.

        Moja ocena: [4]

        Comment

        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19166

          #5
          Dobry stout. Wytrawny, ale nie przechmielony, z nie za bardzo wydatną wędzonka. Ładnie krążkuje. Będzie dobrze dojrzewać, pozostaje trochę cukrów resztkowych.

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎