Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Lubrow, Yntelygent New Zelland Beetroot Pale Ale

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Lubrow, Yntelygent New Zelland Beetroot Pale Ale

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • kostas
    Senior
    • 08-2014
    • 212

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Różowa, lekka opalizacja. Na myśl przywodzi zbyt rozwodniony barszcz. [4.5]
    Piana: Niezbyt obfita choć trwała, w kolorze bladego różu. Mały plus za barwę. [3.5]
    Zapach: W smaku ewidentnie wyczuwalny jest burak ćwikłowy, przełamany lekkim aromatem chmielowym. Słodki, zachęcający, mocno przywodzący na myśl czerwony barszcz. Świetnie. [4.5]
    Smak: W smaku wyraźnie zaakcentowany jest burak, choć dobrze że nie zdominował całkowicie smaku. Goryczka na dość niskim poziomie, choć nie można powiedzieć że piwo jest słodkie czy mdłe [3]
    Wysycenie: Dość niskie, jak dla mnie mogłoby być ciut wyższe. [4]
    Opakowanie: Pełny skład oraz paramenty, znalazło się także miejsce dla historyjkę. Na przodzie widnieje przyjemna dla oka grafika. Kapsel firmowy. [5]
    Uwagi: Osoby które będą zaintrygowane obecnością buraka w piwie z pewnością się nie zawiodą, bo jest on w tym piwie wyraźnie zaznaczony. Otrzymane poprzez znajomych, zakupione było w samym browarze. Polecam jako ciekawostkę.

    Moja ocena: [3.8]
    Browar Domowy El Greco na Facebooku

    Comment

    • kostas
      Senior
      • 08-2014
      • 212

      #3
      I foto:
      Attached Files
      Browar Domowy El Greco na Facebooku

      Comment

      • GSE
        Senior
        • 10-2002
        • 424

        #4
        to piwo jest wybitne, więc pijcie póki jeszcze jest wczoraj w Lubrowie było dostępne tylko na deskach i 0,33, bo się kończy

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎