Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nepomucen, Black IPA

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Nepomucen, Black IPA

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • Latarnik
    Premium Lamplighter
    • 06-2004
    • 4998

    #2
    Niezle piwo:
    Attached Files
    5410 kapsli z wypitych piw
    874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
    "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
    https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
    Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
    https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

    Comment

    • DariuszSawicki
      Senior
      • 08-2012
      • 2868

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Brunatny, pod żarówkę widać klarowność. [4]
      Piana: Beżowa, drobnopęcherzykowa, zwarta, trwała, trzyma się szkła. [4.5]
      Zapach: Kawa, czekolada i amerykańskie chmiele. Wszystko w odpowiednich proporcjach. [4.5]
      Smak: Świetnie zbalansowane, średnia goryczka, cytrusowa i kawowa, a następnie słodka czekolada i trochę gorzkiej czekolady. Karmel, słodkie palone cukierki obecne. [4]
      Wysycenie: Niskie. [4]
      Opakowanie: Tradycyjny Nepomucen, pełny skład, wszystko czytelnie rozmieszczone, niestety kolejny raz za mało dali kleju i etykieta zaczyna wymiękać. [4]
      Uwagi: Pomijając groteskową nazwę stylu ( powinno być CDA), piwo jest bardzo dobre, nie rewolucyjne, tylko klasyczne i trochę zachowawcze. Nic nie wnosi nowego, ale smakowicie się pije.
      Warka 07.12.2016.

      Moja ocena: [4.225]

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎