Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Antybrowar, PROstak

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Antybrowar, PROstak

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • Prusak
    Senior
    • 07-2005
    • 4312

    #2
    Szukałem w tym piwie z każdym łykiem nowozelandzkich i australijskich odmian chmielu, ale trudno doszukać sie czegoś, co dawałoby jakiś oryginalny posmak goryczkowy. Zapachowo cytrusy, sosna, bardzo ładnie, ale jednak tez po amerykańsku. By lo to pierwsze piwo dnia, więc nie miałem zaburzonej percepcji, ale nuty owocowe zapachowo i smakowo były naprawdę trudno uchwytne.

    Comment

    • leona
      PremiumUżytkownik
      • 07-2009
      • 5853

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Miodowo-jasnobursztynowy, mocno opalizujący ma granicy mętności [3.5]
      Piana: Brudnoszara, drobna, niska, dość krótka, ładnie znacząca ślady na szkle [4]
      Zapach: Delikatny karmel, wyraźne owoce, średnio wyraźna słodka nuta tropikalna (mango) [3.5]
      Smak: Słodowa baza wyraźna i pełna. Goryczka średnia. Prześladuje posmak rozwodnionego soku z mandarynek [3.5]
      Wysycenie: Średnie [4]
      Opakowanie: W tłumie się wyróżnia więc chyba dobrze ale jakoś do mnie nie przemawia [3.5]
      Uwagi: Niby prostak, ale daje radę - tak sobie napisali i tak jest. Szkoda, że to daje radę kosztowało mnie 8,4 zł za butelkę

      Moja ocena: [3.575]

      Comment

      • Pancernik
        Senior
        • 09-2005
        • 9732

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Złotobursztynowy zmętniony. [4]
        Piana: Kremowa, drobna, średniowysoka i dość trwała. [4]
        Zapach: Słód, owoce, lekki chmiel i sosna. [4]
        Smak: Karmel palony, w zasadzie nawet troszkę toffi. Lekka sosnowa goryczka, delikatne cytrusy w tle. [4.5]
        Wysycenie: Średnie. [4]
        Opakowanie: Nazwa wyjątkowo mi odpowiada . Na plus także wysoka jakość wykonania. I tyle... [4]
        Uwagi: Zaskoczyło mnie to piwo smakowo. Na plus. Całkiem spory .

        Moja ocena: [4.2]

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎