Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Reden Świętochłowice, 60 minut na godz.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Reden Świętochłowice, 60 minut na godz.

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • WojciechT
    Senior
    • 09-2012
    • 2546

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Bladozłoty, zmętniony. [4.5]
    Piana: Ładna, biała, drobna, raczej wysoka, szybko się redukuje do cienkiego kożuszka. [3.5]
    Zapach: Przyjemny, cytrusowy, żywiczny. Także delikatnie słodowy, owocowy. Oraz taki... Herbaciany. [4]
    Smak: Piwo bardzo lekkie, wytrawne, na pograniczu wodnistości. Goryczka niewysoka, cytrusowa, przyjemna. Posmak zbożowy, słodowy. [4]
    Wysycenie: Nieco za wysokie jak dla mnie. [4.5]
    Opakowanie: "Redenowe", skład dokładny. Ale muszę przyznać, że dopiero za "drugim rzutem oka" zauważyłem, że na etykiecie jest klepsydra [4]
    Uwagi: Smaczne. W butelce pewnie jest to samo, co w beczce, ale jakoś pite na spokojnie, w domu, podeszło mi bardziej, niż pite tydzień temu z kranu. Piwo na lato może być fajne, orzeźwiające; trochę się nie wstrzeliło w panującą pogodę. Na zimę jednak preferuję piwa o większym "ciele", bardziej treściwe.

    Moja ocena: [4]

    Comment

    • rafalek21
      Senior
      • 04-2015
      • 1407

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Złoty zmętniony [4]
      Piana: Biała, obfita, średnio trwała, ładny lacing. [4.5]
      Zapach: Chmielowy, leśny, cytruswy, delikatnie owocowy, lekki, średnio intensywny, bardzo przyjemny [4]
      Smak: Ziołowa chmielowość, zbożowo-słodowe, cytrusowe, goryczka średnio-wysoka, treściwe, gęste, jednocześnie lekkie. [4]
      Wysycenie: Średnio-wysokie - odpowiednie. [4.5]
      Opakowanie: Ładna i oryginalna etykieta, pełny skład. [5]
      Uwagi: Smaczne, lekkie, orzeźwiające piwo, dobre na lato.

      Moja ocena: [4.125]

      Comment

      • Nietoperz23
        Member
        • 09-2015
        • 44

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: jasny bursztyn, lekko zamglone (zmętnione) , [4]
        Piana: Wysoka, drobno pęczherzykowa, biała, oblepiająca, gdzieniegdzie większe bomble [4.5]
        Zapach: Z butelki słodko, morela, pomarańcza , cytryna w tle, słód, przyjemny. Ze szkła cytrusy, po lekkim odstaniu zapach lekko wibowitowy, przyjemny, zdecydowanie najmocniejsza strona piwa [4.5]
        Smak: Brakuje zdecydowanie zapowiadanej chmielowości, jest goryczka, trwała ale jakby troszkę płaska, faktycznie przyjemna kontra słodowa, kompozycja ciekawa, ale jednak spodziewałem się czegoś mocniejszego. Z drugiej strony jest to piwo sesyjne i w tym sensie zgadza się w 100% . [4]
        Wysycenie: Mogło by być delikatnie wyższe [4]
        Opakowanie: Etykieta ciekawa, nawiązuje do tematu piwa, charakterystyczne, mi się podobające charakterystyczne wcięcie, wszystkie informacje na miejscu [4.5]
        Uwagi: Zdecydowanie najmocniejsza stroną piwa jest aromat, w smaku chmiele troszke gina w słodach, troszkę za mała goryczka nawet jak an sesion ipa

        Moja ocena: [4.25]

        Comment

        • DariuszSawicki
          Senior
          • 08-2012
          • 2868

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Jasnozłoty, zamglone. [4]
          Piana: Biała, krótka, złożona z grubych pęcherzyków. [3.5]
          Zapach: Bardzo owocowy, cytrusowy połączony z trawą cytrynową i żywicą oraz wyraźnym aromatem zboża. [4.5]
          Smak: Po paru pierwszych łykach wyłącznie zboże, później uwydatnia się cytrusowa goryczka z dodatkiem ziół. Na finiszu bardziej wytrawne, ale wciąż z dominującym zbożem, które przechodzi wręcz w mąkę. Goryczka cały czas obecna. [4.5]
          Wysycenie: Za niskie. [3.5]
          Opakowanie: Na etykiecie już ReCraft, ale na kapslu wciąż Reden. Wycięcie etykiety w starym stylu, na której klepsydra z chmielowymi szyszkami. [4]
          Uwagi: Bardzo lubię takie zbożowo-chmielowe piwa, więc dlatego tak wysoka ocena.
          Warka 30.12.2016.

          Moja ocena: [4.3]

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎