Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

OPG Anna Tuszyńska, Vunetovo Stout Pivo

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Regent
    Senior
    • 10-2002
    • 512

    OPG Anna Tuszyńska, Vunetovo Stout Pivo

    Taka ciekawostka polsko-chorwacka, już tłumaczę piwo warzone przez Polkę Annę Tuszyńską, która zamieszkała na wyspie Hvar w Chorwacji. Czy to jeszcze jest browar domowy czy też powoli przechodzi w browar rzemieślniczy tego nie wiem ale do rzeczy przed nami odmiana Stout. Bardzo ciekawa propozycja, po nalaniu tworzy się bardzo bogata, gęsta piana. Kolor czarny, bardzo ciemny rubin. Pierwsze czym zaskakuje to gazowanie jak dla mnie zbliżone do delikatnej, wody mineralnej, drobnopęcherzykowe ale intensywne utrzymujące się do samego końca. Smak przypalony, słodowo-kawowy, porterowy a alkoholu przy tak złożonym smaku tylko 4,5 %. Zapach przyjemny słodowo, chlebowo, zbożowo-kawowy. Na końcu pozostaje przyjemny posmak. Warto będąc w Chorwacji podjechać do pani Anny. Ps. osobne podziękowania dla Marka brata p. Ani za miły prezencik od siostry .
    Attached Files
    Mniej alkoholu w piwach !!!
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #2
    Kolega 13 lat na browarze i nie wie, że najpierw daje się nazwę browaru, a potem piwa?

    Browar nie jest domowym, jest mikrusem, działa już kilka lat, Ania, właścicielka jest także piwowarem
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • Regent
      Senior
      • 10-2002
      • 512

      #3
      O przepraszam za niechlujstwo z mojej strony, dawno nie pisałem, zapomniało się Co do pani Ani znam historię gdyż znam jej brata, natomiast rzeczywiście nie wiedziałem jak skategoryzować jej produkcję, na swojej stronie używa sformułowań jako piwowarstwo domowe i tym się zasugerowałem. Pozdro
      Mniej alkoholu w piwach !!!
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎