Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jan Olbracht Rzemieślniczy, Piotrek z Bagien - Black IPA

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Jan Olbracht Rzemieślniczy, Piotrek z Bagien - Black IPA

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • kentaki
    Senior
    • 10-2002
    • 452

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Istny black, klarowne [4]
    Piana: Noo takiej się nie spodziewałem, gęsta i oblepiająca, zostaje do końca [4.5]
    Zapach: Mocny, chmielowy, hameryka, aż bije po nozdrzach [4.5]
    Smak: Bardzo delikatny, nie za słodki, dobrze zbalansowany, nie ma zabijającej goryczki, jest fajny aromat chmielowy, bardzo pijalne [4]
    Wysycenie: W sam raz, nie szczypie, orzeźwia [4]
    Opakowanie: Ładna eta, w ładnym kolorze :-) , firmowy kapsel, komplet informacji [4]
    Uwagi: Bardzo dobre piwo, a już myślałem, że nie przekonam się do Black IPA, a tu proszę

    Moja ocena: [4.225]

    Comment

    • kenny
      Senior
      • 04-2009
      • 712

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Czarny, nieprzejrzysty. [4.5]
      Piana: Nawet wysoka, lekko beżowa, niezbyt trwała, zostawia niewielki kożuch. [4]
      Zapach: Cytrusy, ciemne słody. Niezbyt silny. [4]
      Smak: Palony, kwaskowy, cytrusowa chmielowość, goryczka cytrusowo-palona, na koniec długi kwaskowy i palony posmak. Goryczka co najwyżej średnia, ale długa. Lekko wyczuwalny alkohol. [3.5]
      Wysycenie: Średnie/niskie. [4.5]
      Opakowanie: Kapsel firmowy, pełen skład podany. Nie lubię etykiet tej serii, wszystkie takie same, ciężko mi potem zapamiętać te piwa. [4]
      Uwagi: Nie jest złe, ale trochę niewyważone. Mieszanka silnej paloności i cytrusowej goryczki jest dla mnie trochę męcząca. Dziwne, że czuć w nim alkohol, przecież to tylko 6%. Nie zachwyciło mnie.

      Moja ocena: [3.85]

      Comment

      • yoxik
        Senior
        • 10-2012
        • 427

        #4
        Jan Olbracht Rzemieślniczy: Piotrek z Bagien - Black IPA
        Ekstrakt: 15.0% wag. | Alkohol: 6.0% obj. / 4.5% wag.

        Piana duża, trwała, zdobi szkło. Kolor czerń, pod światło rubin lekko mętne. Aromat leśne chmielenie leciutko masełko. Smak prażony słonecznik, tytoń w przyjemnej formie, chmiele amerykańskie, leśno żywiczne, karmel z nie za wysoką słodkością, nuty słodów palonych, goryczka wyraźna dość wysoka. Piwo przyjemne pijalne zbalansowane.
        Attached Files
        Również tutaj
        https://www.instagram.com/adam_slodowy_to_ja/

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎