Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Reden Świętochłowice, [Hajer] Bajzel

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Reden Świętochłowice, [Hajer] Bajzel

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • WojciechT
    Senior
    • 09-2012
    • 2546

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: W świetle żarówek LED - czarne. [5]
    Piana: Ładna, raczej wysoka, beżowa, drobna, zbita, aczkolwiek nieprzesadnie trwała. [4]
    Zapach: Czekoladowy, palony, trochę kawowy, a do tego odrobina żywicy. [4]
    Smak: Goryczka nie tak wysoka, jak zapamiętałem z wersji beczkowej jakiś czas temu. Sporo gorzkiej czekolady, żywiczny posmak chmielu, przy przełykaniu nie do końca przyjemny kwasek. [4]
    Wysycenie: Nieco za wysokie. [4.5]
    Opakowanie: Jak inne z serii. [4.5]
    Uwagi: Smakowało.

    Moja ocena: [4.1]

    Comment

    • chechaouen
      Senior
      • 01-2011
      • 1180

      #3
      Focia
      Attached Files

      Comment

      • chechaouen
        Senior
        • 01-2011
        • 1180

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Czarne, nieprzeźroczyste [4.5]
        Piana: Średnio obfita. Dość szybka redukcja, ale na powierzchni utrzymują się długo spore resztki. Ładnie też oblepia szkło [3.5]
        Zapach: Mocna strona piwa. Najbardziej czuć US-chmiel w postaci cytrusów, głównie grejpfrut. Jest też żywica, ale cytrusów więcej. Czuć też kawę, ale chmiel dominuje zdecydowanie. Intensywny, wyrazisty zapach [4.5]
        Smak: Goryczka średnio głęboka, grejpfrutowa, nieco zalegająca na finiszu. Jest też kawa i nuty palone, ale - jak w aromacie -chmiel gra pierwsze skrzypce. [4]
        Wysycenie: Za wysokie moim zdaniem. Przeszkadza i nie pasuje do stylu [3]
        Opakowanie: Ciekawa grafika przedstawiająca robola niszczącego murek. Kolorystyka OK. Dokładny skład i parametry [4]
        Uwagi:

        Moja ocena: [4.1]

        Comment

        • Pancernik
          Senior
          • 09-2005
          • 9733

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Brunatnoczarny, prawie jak ślunski wungiel . [4]
          Piana: Kremowobeżowa, bardzo wysoka, średniodrobna i trwała. Chciała nawet z pokala uciec... [4.5]
          Zapach: Stoutowa kawa i czekolada, w tle ślad sosny, a może i cytrusów? [4]
          Smak: Gorzka czekolada z posmakiem chyba chili (?), w tle lekka goryczka i minimalny ślad sosny. [4]
          Wysycenie: Średnie. [4]
          Opakowanie: Nie ma browaru. Skucha! Żółta eta, kolo w kasku burzy kulą na łańcuchu (jak to się nazywa?) domy. Zarys katowickiego spodka. Jest za to kod QR i inne, multimedialne mokre bąki. Żółty kapsel. [3]
          Uwagi: Piwo smaczne, szkoda, że nie wiadomo skąd... .

          Moja ocena: [4]

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎