Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bednary, [Centrala Piwna] Saint Satanislav

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Bednary, [Centrala Piwna] Saint Satanislav

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • dyskograf
    Junior
    • 05-2015
    • 9

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Czarrny jak noc. Tworzy ścianę nie do przebycia dla światła. [5]
    Piana: Gęsta, drobnopęcherzykowa, kremowa. Nie ma maksa, ponieważ stosunkowo szybko opadła. [4]
    Zapach: Po otwarciu butelki buchnęły aromaty wędzonki, które dość szybko zaczęły przechodzić w bardzo wyrazną suszoną śliwkę. Nieco zaskakujący (wędzonka), jednak bardzo intensywny. Tego oczekuję po RISie. [4.5]
    Smak: Można nim się najeść Bogaty smak, pełny i złożony. Uczucie, jakbyśmy zostawili kostkę gorzkiej czekolady na języku do roztopienia. Wędzonka z zapachu obecna również tutaj. Pół punktu odjęte za nieco zbyt mało ułożony alkohol. Po leżaku wyczuwam 5. [4.5]
    Wysycenie: Tak jak ma być, czyli prawie brak. Dla mnie bomba. [5]
    Opakowanie: Nie jestem fanem tego typu malowideł jednak: a) jest to moja osobista preferencja, b) nie jest to koncern ani duży browar, żeby wymagać nie wiadomo czego. Zawartość nadrabia z nawiązką. [3]
    Uwagi: Kupując piwo miałem mieszane uczucia, jednak nie żałuję i dopiłem je z przyjemnością. Nie wiem jak jest z dostępnością, jednak jeżeli kiedykolwiek znajdziecie się w pobliżu Centrali Piwnej w Poznaniu, gorąco polecam

    Moja ocena: [4.425]

    Comment

    • baroN1
      Senior
      • 08-2011
      • 181

      #3
      jak na taki ekstrakt to piwko jest bardzo dobre, fajne nutki wędzonki i przyjemna treściwość. Godne polecenia. W moim egzemplarzu nie było żadnych nut alkoholowych

      Comment

      • WojciechT
        Senior
        • 09-2012
        • 2546

        #4
        Pite z beczki posmakowało mi do tego stopnia, że wypiłem 3 z rzędu. Pyszne, gęste, treściwe. Nieprzyjemnego alkoholu nie było

        Comment

        • Dzoshu
          Senior
          • 12-2013
          • 496

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Czarny, nieprzejrzyste. [4.5]
          Piana: Brązowa, gęsta, oblepia szkło, redukuje się do warstwy na powierzchni. [4.5]
          Zapach: Torf, gorzka czekolada, lekka wanilia. Bardzo przyjemny. [4]
          Smak: Gęste, gładkie. Sprawia wrażenie dużo gęstszego niż 22BLG. Torf, pralinki. Słodycz kontruje goryczka w stylu gorzkiej czekolady. Pozostawia kakaową mączkę na podniebieniu i długi czekoladowy posmak. [4]
          Wysycenie: Średnie, OK. [4]
          Opakowanie: Fajna eta, niedokładny skład. [4]
          Uwagi: Warka 10.11.16 Bardzo przyjemne piwo. Wyważone, bez wad, bardzo treściwe mimo stosunkowo niskiego ekstraktu.

          Moja ocena: [4.075]
          Attached Files
          Last edited by Dzoshu; 23-10-2016, 22:34.

          Comment

          • yaro74
            PremiumUżytkownik
            • 09-2012
            • 2089

            #6
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: czarny, nieprzejrzysty. [5]
            Piana: niska, drobna, średnio trwała. [3.5]
            Zapach: średnio intensywny, przyjemny, słodowy, czekolada, kawa, śliwki i nuty wędzone. [4]
            Smak: słodowy, gorzka czekolada, kawa, ciemne owoce, bardzo przyjemna, średniej mocy goryczka, alkohol niewyczuwalny. Piwo jest treściwe i bardzo smaczne. [4.5]
            Wysycenie: niskie. [4]
            Opakowanie: niezła etykieta, brak pełnego składu, kapsel bez nadruku. [3.5]
            Uwagi:

            Moja ocena: [4.175]

            Comment

            • Pancernik
              Senior
              • 09-2005
              • 9729

              #7
              Ocena z ARTomatu

              Kolor: Satanislavovo czarny . [4]
              Piana: Znikła, jak satanislav od święconej wody, zanim ją zauważyłem. [1.5]
              Zapach: Gorzka czekolada plus nieco czerwonych, suszonych owoców. [4]
              Smak: Mięsista czekolada wypełnia paszczę i oblepia . Gorycz czekolady jest wyważona i zbilansowana, delikatnie muskają wiśnie/praliny. [4.5]
              Wysycenie: Niskie, wiadomo. [4]
              Opakowanie: No, proboszcz nie byłby zadowolony... Ale mnie się podoba (tym bardziej ). [4]
              Uwagi: Łagodny, dostojny RISzard, a w zasadzie Satanislav. Szacun.

              Moja ocena: [3.95]

              Comment

              • becik
                Senior
                • 07-2002
                • 14999

                #8
                Ocena z ARTomatu

                Kolor: czarne z brązowymi refleksami na brzegu szkła [4.5]
                Piana: jasny brąz, drobna, dość zwarta ale niezbyt wysoka, do końca zostaje na piwie [3.5]
                Zapach: lekki, kawowo-czekoladowy [3.5]
                Smak: pełne, treściwe, gęste, dobra palona goryczka, skontrowana czekolada oraz kawowym posmakiem, odrobina suszu śliwkowego w tle, w kącikach ust lekkie słodsze akcenty, bardzo dobry balans [5]
                Wysycenie: bez zarzutu [5]
                Opakowanie: etykieta dość fajna, w kartoniku buteleczka 0,33l, gładki kapsel [4.5]
                Uwagi: Smaczny, klasyczny RIS - BEZ DODATKÓW

                Moja ocena: [4.275]
                Attached Files
                Last edited by becik; 16-10-2019, 13:02.
                Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎