Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gryf, [Trzech Kumpli] Piece of Cake

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Gryf, [Trzech Kumpli] Piece of Cake

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Bursztynowy, zamglony z powodu ogromnego złoża drożdźowego. gdybym nie uważał, to wyszłoby chyba wręcz błotniste piwo. [4]
    Piana: Niezbyt obfita, po dłuższym czasie wręcz nikła, ale za to ładna drobnopęcherzykowa, trwała. Ładnie osiada na szkle. [5]
    Zapach: Mocno cytrusowy, bardzo przyjemny zapach. [5]
    Smak: Tu też przyjemnie owocowo. Goryczka wyraźnie zaznaczona, ale nie dominująca, nie przeszkadzająca
    Tego właśnie oczekiwałem kupując za niemałe pieniądze session ipa. [5]
    Wysycenie: Największa wada piwa, bo jest zbyt nikłe. [2.5]
    Opakowanie: Ładna etykieta, wszystkie istotne parametry, podane miejsce produkcji. [5]
    Uwagi: Bardzo dobre, zbalansowane piwo. Polecam
    Ma jednak jeszcze jedną wadę oprócz piany - cenę. Przynajmniej u mnie - 9,50 zł

    Moja ocena: [4.825]

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

    Comment

    • Dzoshu
      Senior
      • 12-2013
      • 496

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Jasny bursztyn, zamglone. [4]
      Piana: Średnio obfita ale utrzymuje się dość długo i oblepia szkło. [4]
      Zapach: Siarkowy smrodek na pierwszym planie niemal całkowicie przykrywa cytrusy w tle. Nie do końca moja bajka. [3]
      Smak: Tutaj dla odmiany całkiem przyjemnie. Cytrusy, słód. Goryczka wysoka, grejpfrutowa. [4]
      Wysycenie: Średnie, OK. [4.5]
      Opakowanie: Fajna etykieta, dokładny skład. [4.5]
      Uwagi: Warka 6.05.16 Gdyby nie ten zapach to byłoby fajne. Niestety - pierwszy raz zawiodłem się na tym kontraktowcu.

      Moja ocena: [3.7]
      Attached Files
      Last edited by Dzoshu; 07-01-2016, 23:00.

      Comment

      • kenny
        Senior
        • 04-2009
        • 712

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Ciemnożółty, mętny. [4]
        Piana: Średnia, szybko opada, zostaje kożuch. [4]
        Zapach: Cytrusowy, średnio intensywny. [4]
        Smak: Lekko słodowy, cytrusowa chmielowość, grejpfrutowa goryczka, średnia/wysoka, długa, lekko zalegająca. [4]
        Wysycenie: Niskie. [4.5]
        Opakowanie: Jak to u nich, w porządku. [4]
        Uwagi: Niby dobre, ale jakoś mnie nie rusza. Goryczka mogłaby być troszkę słabsza. Posmaki dość intensywne, ale brak mu tego "czegoś". Nie wydaje się też specjalnie sesyjne, może przez tą goryczkę. Piłem już lepsze piwa od Trzech Kumpli.

        Moja ocena: [4.025]

        Comment

        • dlugas
          Senior
          • 04-2006
          • 4014

          #5
          Piana: Średnia, drobna. Ładnie zdobi szkło
          Zapach: Cytrusowy, czyli głównie mandarynki i pomelo. Jakiś dziwny niuch można wyczuć. Ni to wspomniane na ecie jagody ni to lekka siareczka. Dziwny ten niuans, ale nie odrzuca ten niuans

          Smak: rześkie, lekkie ale nie wodniste. Goryczka dość spora, ale w miarę krótka. Chce się brać kolejne łyki. Można to piwo wypić na 3 razy. Troszkę jednowymiarowe, bo mało słodowych odczuć a goryczka też dość jednostajna, aczkolwiek ten styl tak powinien chyba mieć

          Wysycenie: średnie ku niskiemu
          Opakowanie: ujdzie, choć dość letnie jak na tą porę roku

          Uwagi: Smaczne, jednak zbyt jednostronne i nie zapadające w pamięć. Sesyjna to prawda, lekko się pijące też prawda. Goryczka jak na ową sesyjność jest chyba zbyt dosadna, choć dla mnie w sam raz.
          Warka 06.05.2016 pite wczoraj jako pierwsze
          Kosztuje chyba 8-9zł za butelkę i za taką kwotę nie powtórzę. W knajpie za takie pieniądze mógłbym żłopać
          Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
          Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
          FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

          Comment

          • DariuszSawicki
            Senior
            • 08-2012
            • 2868

            #6
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: Bursztynowy, piwo jest zbyt mętne choć pozbawione farfocli. [3.5]
            Piana: Pęcherzyki drobne, dopiero po minucie są średnie, piana wysoka, trwała i lepi się do szkła od samej góry. [4.5]
            Zapach: Delikatny, trzeba wytężyć kulfona by coś poczuć. Mandarynka, iglaki i to raczej wszystko. [3.5]
            Smak: Bardzo lekkie i orzeźwiające piwo, rzeczywiście sesyjne. Poziom goryczki średni, nie zalega, jest krótka, ale wyraźna. Głównie słodszy grejpfrut. Słodu nie brakuje, w postaci głównie chlebka i zboża, ale piwo nie zalepia i nie ma karmelu. [4.5]
            Wysycenie: Niskie, odpowiednie do smaku. [4.5]
            Opakowanie: Jest sporo do czytania, brak kompletnego składu ( słodów i drożdży). Etykieta z tego browaru jest już rozpoznawalna, co jest zaletą. [4]
            Uwagi: Bardzo dobre piwo, piło się szybko. Zapach do poprawy. Chinook i Equinox powinny być bardziej odczuwalne, szczególnie ten pierwszy chmiel, bo jakieś jagody od tego drugiego na finiszu jednak wyczułem.
            Warka 06.05.2016.

            Moja ocena: [4.075]

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎