Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wąsosz, [Brodacz] Co - Columbus IPA

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23782

    Wąsosz, [Brodacz] Co - Columbus IPA

    Piwo gotowe do oceny
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • DariuszSawicki
    Senior
    • 08-2012
    • 2868

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Za ciemny i za bardzo zmętnione. [2]
    Piana: Biała, wysoka i trwała. Solidnie lepi się do szkła, na finiszu trwały kożuszek. [4]
    Zapach: Słodowy, przyjemny i bez wad ale zbyt delikatny. Chmiel lekki w postaci kwiatów i ziół. [3.5]
    Smak: Świetny balans, piwo jest solidnie słodowe i za razem wysoko goryczkowe.. Goryczka jest w postaci łodygi, trawy, ale bez ziół.
    Wysoce orzeźwia. [4]
    Wysycenie: Niskie, zachowawcze, wolałbym wyższe. [3]
    Opakowanie: Przyjemny w dotyku papier. Typowy Brodacz. Pełny skład, chmiele i nic więcej potrzebnego. [4.5]
    Uwagi: Kilka dni temu zmarła w USA Wiola, moja kiedyś wielka miłość. Jestem zdruzgotany, wybaczcie, ale musiałem to napisać.
    Samo piwo jest dosyć dobre, lekkie.
    Warka 12.05.2016.

    Moja ocena: [3.7]

    Comment

    • rafalek21
      Senior
      • 04-2015
      • 1407

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Ciemniejszy odcień zmętnionego bursztynu. [4]
      Piana: Średnio-niska, beżowa, drobnopęcherzykowa, dość trwała, ładny lacing. [3.5]
      Zapach: Przede wszystkim słodowy i karmelowy, biszkoptowy, delikatna chmielowa ziołowość, średnia intensywność [3]
      Smak: Znowu słód i karmel, żywica, słodycz, cytrusy, średnia pełnia, średnia trawiasta goryczka, ta trawiastość dość długo zostaje w posmaku. [3.5]
      Wysycenie: Średnio-niskie, mogłoby być odrobinę wyższe. [3.5]
      Opakowanie: Prosta i czytelna etykieta z kompletem informacji. [4.5]
      Uwagi: W aromacie dominują zapachy pochodzenia słodowego, a chmielowości jest niewiele, w smaku jest trochę lepiej, ale znów najwięcej jest słodowości, na szczęście tego Columbusa jest więcej w smaku niż w aromacie.

      Moja ocena: [3.4]

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎