Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wąsosz, [Brodacz] Masochista

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Wąsosz, [Brodacz] Masochista

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • PiVoSH92
    Member
    • 05-2015
    • 82

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Zmętniony bursztyn [4.5]
    Piana: Bieda panie - lacing jest jako taki, ale reszta? Cienka kołderka, opada szybko do pierścienia... do poprawy! [3]
    Zapach: Owoce tropikalne, cytrusy w maśle. I jeszcze trochę jogurtu truskawkowego [3.5]
    Smak: Jogurty! Maślanka! Hej, ale to piwo... diacetyl na pierwszym planie, ale zaskakująco dobrze zgrywa się z owocowym charakterem chmieli i dość sporą treściwością piwa. Jednakowoż to wada, więc ocena w dół. Do tego zalegająca, łodygowa goryczka mimo ~55 IBU - pite zaraz po Lubuskie IPA mające 75 IBU jest znacznie przyjemniejsze w odbiorze [3]
    Wysycenie: Nieco za duże [4]
    Opakowanie: Chyba pierwsze od Brodacza, gdzie etykieta jest starannie przyklejona. Dość proste, informacje w zasadzie pełne, kapsel goły - powyżej przeciętnej [4]
    Uwagi: Ogólnie picie tego piwa to nie jest masochistyczna przyjemność, a bardziej... hmm, mocno American-Czech Pils? Diacetyl taki akurat pod jakiegoś Kozela czy innego Urquela, aromaty amerykańskie są wyczuwalne i w smaku i w aromacie... tylko ta łodygowa goryczka psuje odbiór

    Moja ocena: [3.35]

    Comment

    • DariuszSawicki
      Senior
      • 08-2012
      • 2868

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Bursztynowy, za bardzo mętne. [3]
      Piana: Taka wręcz do dupy. Opadła z szybkością Stefka Huli na bulę. Do szkła lepi się dużo gorzej niż Tajner do koryta. [2]
      Zapach: Lubię diacetyl, ale tylko delikatny i w czeskich piwach. Tu tego masła jest za dużo. [2]
      Smak: Goryczka średnia i lekko przyjemna. Jest krótka, nie zalega . Niestety płytka i pusta niczym w powszednie dostępnym Brok IPA. Nawet słodu mało... [3]
      Wysycenie: Na szczęście niskie. [4]
      Opakowanie: Typowy Brodacz na etykiecie ( czemu z zieloną brodą ? ) Dużo do czytania, szkoda że to bełkot trochę dłuższy i bardziej wyrafinowany od Doktorów. [2.5]
      Uwagi: Taa, to jest najsłabsze piwo Brodacza. Podobnie słabe, jasne też miał.
      Natomiast Jego piwa ciemne są świetne.
      Warka ? Spożyć przed końcem 06.2016.

      Moja ocena: [2.575]

      Comment

      • wychylybym
        Junior
        • 01-2016
        • 12

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Mętne, bursztynowe [4]
        Piana: Niemal zupełnie brak, a ta, która się pojawia po chwili znika [2]
        Zapach: Płaski, mocno słodowy, kojarzyć się może z eurolagerem [2]
        Smak: Sam słód, amerykańskie chmiele czuć dopiero, kiedy Ci się odbije [2]
        Wysycenie: Zdecydowanie za wysokie [2]
        Opakowanie: Zdecydowanie największy plus tego piwa. Powiedziałbym nawet, że jedyny wyraźny oprócz bardzo ładnego koloru. [5]
        Uwagi: Wydałem w knajpie 14 zł na to piwo - nigdy tak nie żałowałem wydanych pieniędzy. Może miałem za wysokie oczekiwania? Nie wiem. Jak dla mnie piwo zupełnie nie w stylu.

        Moja ocena: [2.25]

        Comment

        • Pivotal
          Senior
          • 05-2013
          • 671

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Złoty wpadający w pomarańczowy, piwo nieznacznie zamglone... wlane bez osadu. [4.5]
          Piana: Niska, drobnoziarnista, nietrwała, pozostawia kilka plamek, pozostaje do końca w skromniutkiej postaci. [1.5]
          Zapach: Słodki. Mango, nieco cytrusów z nutką czerwonych jabłek, wyczuwalny delikatny karmel. [3.5]
          Smak: Mango, cytrusy, nuty łodygowe, iglaste, karmelowe... i ani grama wspomnianego wyżej masła. Goryczka grejpfrutowa, średnia i zalegająca. [4]
          Wysycenie: Niskie, obecne do końca. [3.5]
          Opakowanie: W brodaczowym stylu, podstawowy skład... kapsel bez nadruku. [3]
          Uwagi: Warka do końca czerwca 2016, wypiłem 1.lipca'16. Smakowało mi, było raczej lekkie niż wodniste. **192**

          Moja ocena: [3.525]

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎