Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jan Olbracht Rzemieślniczy, Piotrek z Bagien - Ale Zimowe

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Jan Olbracht Rzemieślniczy, Piotrek z Bagien - Ale Zimowe

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • kenny
    Senior
    • 04-2009
    • 712

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Ciemnobrunatny/czarny, nieprzejrzysty. [4.5]
    Piana: Szybko opada, zostaje szczątkowy kożuch. [3]
    Zapach: Przypalone ciasto, zioła. [4]
    Smak: Słodowy, słodki, zioła (jałowiec?), dziwny plastikowy posmak, kwaskowa końcówka. [3]
    Wysycenie: Niskie. [4.5]
    Opakowanie: Standardowe dla serii, zabawny ten znaczek "sezon grzewczy 2015". Kapsel firmowy. [4]
    Uwagi: Dziwne piwo, może pite jako grzaniec smakowałoby lepiej. Zdominowane przez słodycz i niezbyt harmonijne posmaki mdłej ziołowości i czegoś dziwnego, przypominającego plastik. Nie polecam.

    Moja ocena: [3.55]

    Comment

    • dlugas
      Senior
      • 04-2006
      • 4014

      #3
      IBU: 20
      Warka: 07/05/2016
      Piwo z dodatkiem owoców jałowca oraz suszonych fig.

      pite 09.07.2016 czyli "lekko przejechane czasowo", no ale skoro zimowe, to mogło przezimować.

      Ciekawe. Można spróbować w ramach poszerzania horyzontów. W smaku przyprawowe. Jest figa, jest jałowiec oraz czarna posłodzona kawa.
      Przebija się nuta wanilii oraz ziela angielskiego. Nie zamula, ma lekką kwaskowość. Jak ktoś nie lubi takich przypraw to omijać takie piwa szerokim łukiem.
      Mnie nawet smakowało, ale żeby kupił ponownie czy zrobił z tego grzańca to się raczej nie zanosi.
      Attached Files
      Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
      Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
      FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎