Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Roch, Świąteczny Śliwkowy Stout

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Roch, Świąteczny Śliwkowy Stout

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • kaczka116
    Senior
    • 10-2015
    • 1350

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Czarny z lekkim przeswitem, metne [4.5]
    Piana: Ladnie krazkuje, brazowa, drobno pecherzykowa [4.5]
    Zapach: Wedzonka od sliwki bardzo wyczuwalna, czekoladowy [5]
    Smak: W smaku czekolada z wedzonka w tle od sliwki, cos innego niz torfowa i dla mnie o wiele lepsza [5]
    Wysycenie: Nieskie do wysokiego [4.5]
    Opakowanie: Jak podobaja mi sie etykiety Rocha tak ta etykieta (a raczej jej brak) jest po prostu zaj.... SUPER!!! Szkoda, ze nie zrobili takiego nadruku na czarnej etykiecie, byloby swietne (i do kolekcji). Sklad mogli wydrukowac w ladniejszym formacie, ale i tak jest dokladny (mimo braku wypisanych chmieli/lu). Po prostu cudo [5]
    Uwagi: Pilem 3 piwa z browaru Roch i wszystkie byly swietne, brawa dla piwowara Jak juz wspomnialem, jezeli to piwo bedzie regularne (lub sezonowe) to zrobcie etykietke ze srebrnym napisem i ladnym skladem bo po prostu az sie prosi o dolaczenie jej do kolekcji

    ps. sa dwie wersje napisu na butelce, ja akurat pilem "Roch Śliwkowy Stout", bez dopisku "Świąteczny"

    Moja ocena: [4.9]
    Nie mów hop zanim nie nachmielisz
    Untappd

    Comment

    • jacekwerner
      Senior
      • 05-2004
      • 2837

      #3
      Też trafił mi się egzemplarz "nieświąteczny". Wędzona śliweczka rządzi niepodzielnie i wywołuje u mnie właśnie te świąteczne, a raczej wigilijne ( kompot z suszu ) skojarzenia. Wchodzi gładko, szkło szybko staje się puste. Szkoda tylko, że z początkowo pięknej, gęstej piany - prędko nie pozostaje nic - syczy i opada jak w coli.
      Reasumując - brawo Roch
      Ochotnicza Straż Piwna
      BAZA = 7446

      Comment

      • jacekwerner
        Senior
        • 05-2004
        • 2837

        #4
        Foto :
        Attached Files
        Ochotnicza Straż Piwna
        BAZA = 7446

        Comment

        • leona
          PremiumUżytkownik
          • 07-2009
          • 5853

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Czarny, może są jakieś prześwity ale było ciemno [4.5]
          Piana: Jasnobrązowa, drobna, średnio długa [4]
          Zapach: Kawa, czekolada, trochę kakao. Stonowana ale jednoznaczna wędzonka, z tych prawdziwych, polskich, wigilijnych a nie szkockich, torfowych [4.5]
          Smak: Palony słód i morze kompotu z suszu (ale tego wędzonego). Goryczka średnia, trochę popiołowa [4]
          Wysycenie: Średnie [4]
          Opakowanie: Mnie jakoś nie rzuciło na kolana, pewnie przez tą zupełnie nie pasującą kontrę [3.5]
          Uwagi: Dobre piwo na święta. Mało stoutowe, mocno śliwkowe

          Moja ocena: [4.175]

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎