Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zodiak, [Revolta] Earl Grey AIPA

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Zodiak, [Revolta] Earl Grey AIPA

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • GSE
    Senior
    • 10-2002
    • 424

    #2
    chciałem wypić Panakeję, ale Lidia z KDP powiedziała mi żebym spróbował Revolty, bo jest lepsza, a poza tym została ostatnia butelka nie pożałowałem. można pić spokojnie z szejkera, bo sam zapach informuje z daleka, że jest to piwo mocno żywiczne i bergamotkowe. w smaku trochę kwaskowe, jak earl grey z cytryną. poza tym aromat iglaków (zapewne od Zeusa), więc nie można tego piwa pomylić z zimną herbatą
    bardzo intensywne, dlatego polecam tylko osobom przepadającym za tymi smakami

    Comment

    • Pancernik
      Senior
      • 09-2005
      • 9729

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Ciemnozłoty, śladowo zamglony. [4]
      Piana: Biała, bardzo drobna, niewysoka i nietrwała. [3.5]
      Zapach: Słód i konglomerat cytrusów i bergamotki, typowy dla Earl Greya. Przesadzony. [3]
      Smak: Oj, tutaj też ta dziwna herbata rządzi... W tle trochę goryczki, słodu i owoców. Niestety, proporcje stoją na głowie (jeśli to ma być nadal piwo). [3]
      Wysycenie: Średnie. [4]
      Opakowanie: Czarno-czerwono-niebieska eta. Fajna, charakterystyczna, prosta, nieprzekombinowana (w odróżnieniu od piwa ), może się podobać. [4]
      Uwagi: Kurczę, rozumiem piwo z posmakiem herbaty, i to takiej charakterystycznej. Ale żeby odwrotnie...?

      Moja ocena: [3.2]

      Comment

      • grodek
        Senior
        • 06-2015
        • 527

        #4
        KOLOR: ciemnozłote/bursztynowe, zmętnione.
        PIANA: kolor przybrudzonej bieli, średnio obfita, w miarę trwała.
        ZAPACH: mizerny jak na AIPA, lekko sosnowo-cytrusowy, poza tym herbata Earl Grey, nieco słodowości i karmelu.
        SMAK: lekki posmak cytrusów i sosny, minimalnie owocowy, słodowo-karmelowy. Goryczka zaznaczona, średnio wysoka. Herbata wyczuwalna w smaku. Całość jednowymiarowa, w zasadzie tylko "herbaciana", niezbyt smaczne.
        WYSYCENIE: średnie.
        OGÓLNIE: piwo raczej niskich lotów, nie warte próbowania. Butelka o pojemności 0,5L, termin do 10/05/2020.
        604 piw (Polska: 366, Czechy: 93, Belgia: 71, pozostałe: 74). Razem 216 browarów z 19 krajów.

        Comment

        • michael50
          Senior
          • 06-2013
          • 325

          #5
          Piwo kupione na stacji benzynowej, przy okazji tankowania. Nie jest źle, ale jak zauważył kolega GSE, napój przeznaczony dla fanów tego rodzaju smaków. Dominuje zdecydowanie żywica, za nią idzie goryczka. Słodu nie czuć praktycznie w ogóle. Nie pije się źle, ale na pewno nie szybko. Taka trochę mieszanka piwa i napoju żywicznego. Jakość pozostaje bez zarzutu, lecz sama idea tej revolty może być dla niektórych trudna do przełknięcia.

          Comment

          • LESNICZYy
            Senior
            • 01-2018
            • 950

            #6
            Raczej Wąsosz

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎