Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Haust, Porter

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Haust, Porter

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • yoxik
    Senior
    • 10-2012
    • 427

    #2
    Haust: Porter
    Ekstrakt: 20.0% wag. | Alkohol: 8.5% obj. / 6.375% wag.

    Pite po terminie kilka miesięcy data przydatności nie wybita.

    Piana średnie i drobne oczka po chwili sie redukuje do krążka, zdobi szkło. Kolor ciemny z czerwonymi prześwitami, zmętniony. Aromat kwaskowy, owocowy powiedział bym że lambikowy. Smak ciemne słody, gorzka czekolada, dębina, suszone owoce oraz nuta kwaskowa. Piwo w odczuciu gładki oleiste alkohol ułożony goryczka wyraźna średnia do wysokiej. Piwo złożone smaki grają Bardzo dobre. Dostaje porterowe WAW
    Również tutaj
    https://www.instagram.com/adam_slodowy_to_ja/

    Comment

    • Pancernik
      Senior
      • 09-2005
      • 9731

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Po światło rubinowowbrązowy, w zasadzie klarowny. [4]
      Piana: Beżowa, dość drobna, średniowysoka, ale nietrwała. To pewnie "zasługa" zbyt niskiej temperatury serwowania... [3]
      Zapach: Niezbyt intensywny, w zasadzie niewiele wyczuwam, to również pewnie przez tę zbyt niską temperaturę... . [3.5]
      Smak: Słodowy, ślad dymu, popiołu i kawy, mlecznej czekolady i suszonych owoców. Dla mnie ciut za słodki. [3.5]
      Wysycenie: Niskie. [4]
      Opakowanie: Nota uśredniona, lane na WFP. [3.5]
      Uwagi: Odkopałem w czeluściach telefonu/chmury ocenę z WFP z 16.10.2015.
      Na imprezie dla pasjonatów/freaków piwa akurat to piwo lane było stanowczo zbyt zimne.

      Teraz wychodzi, że to taka ocena "pogrobowiec"... .

      Moja ocena: [3.5]

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎