Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Probus, Grzybobranie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Probus, Grzybobranie

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • kenny
    Senior
    • 04-2009
    • 712

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Ciemnobrunatny/czarny. [4.5]
    Piana: Niska, niezbyt trwała, zostaje niewielki kożuch. [3.5]
    Zapach: Wędzony i palony. [4]
    Smak: Lekko wędzony, palony, kwaskowy, lekki ziemisto-drewniany posmak - czyżby to te grzyby? [4]
    Wysycenie: Niskie. [4.5]
    Opakowanie: Mało spektakularne. Kiepski dobór kolorów, czcionka prawie nieczytelna. [3]
    Uwagi: Lekko wędzony porter o niezbyt intensywnym smaku. Grzybowego posmaku nie czuć, są jakieś dziwne nuty ziemiste, ale ciężko to bliżej opisać. Wypić można, jest nawet niezłe, ale ciężko traktować dodatek grzybów inaczej niż chwyt marketingowy.

    Moja ocena: [3.95]

    Comment

    • jacekwerner
      Senior
      • 05-2004
      • 2837

      #3
      Nazwa nieco odstająca od patriotyczno/historycznego nazewnictwa piw Probusa, ale z tyłu etykiety stosowny cytat z III Księgi Pana Tadeusza - więc jest OK.
      W zapachu kawa, ciemna czekolada i słaby aromat suszonych grzybów. W smaku wędzonka, kawa, lekki kwasek, nuta palona i znów ślad grzybowy. Szczerze mówiąc, spodziewałem się jakiejś "grzybowej ekstremy", a tu wyszedł grzeczny porterek. Smakowało, brawo za eksperyment, ale może następnym razem "pójść bardziej po bandzie"?
      Foto :
      Attached Files
      Ochotnicza Straż Piwna
      BAZA = 7446

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎