Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gloger, Trzy Mary

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23782

    Gloger, Trzy Mary

    Piwo gotowe do oceny
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • DariuszSawicki
    Senior
    • 08-2012
    • 2868

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Jasno złoto. Piwo jest klarowne, czyli zgodne ze stylem. [4]
    Piana: Wysoka tuż po nalaniu, ale opada szybko prawie jak cola. Bąble grube, niezły ślad na szkle. [3]
    Zapach: Przyjemne banany, również suszone, brak goździków, sporo pieczywa, takiego tostowego, zadeklarowane drożdże w składzie rzeczywiście tu są. Oprócz bananów lekka brzoskwinia. [4.5]
    Smak: Piwo gęste, słodowe, jednakże przeraźliwie płytkie, a w zapachu było inaczej. Banany gdzieś uciekły, został słód znany ze strongów, Na szczęście są przyprawy przypominające bazylię i rozmaryn. Piwo jest lekko pikantne. Goryczka bardzo niska, rzeczywiście 11 IBU. W tle kwaskowate nuty, odpowiednie. [3]
    Wysycenie: Średnie w kierunku do niskiego. [3.5]
    Opakowanie: Pełny skład, na etykiecie rzeczywiście jakieś mary. [4.5]
    Uwagi: Dobre piwo. Mało mamy na rynku krystalicznych pszenic. Dla mnie od lat wzorem jest Paulaner Kristallklar.
    Warka 22.08.2016.

    Moja ocena: [3.675]

    Comment

    • WojciechT
      Senior
      • 09-2012
      • 2546

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Bardzo blade, klarowne. [4.5]
      Piana: Ładna, biała, wysoka, zbita, drobna, raczej trwała. [4.5]
      Zapach: Bananowo-zbożowy. Przyjemny, chlebowy. Są i drożdże. Klasyka.

      Pojawia się też jakiś nieco mniej przyjemny, octowy (?) zapach, ale nie jestem pewien, czy w jakiś dziwny sposób go sobie nie wmówiłem. Jest go bardzo mało, ale, zabijcie mnie, wyczuwam go i ze szklanki, i z butelki. [4]
      Smak: Pewnie to kwestia gustu, ale jak dla mnie nieco za dużo kwasku. Poza tym bardzo przyjemny posmak chlebowy, który osiada na podniebieniu, języku i dziąsłach. Są banany, odrobina goździków, kurka, dosyć smaczne. [4]
      Wysycenie: Wysokie, innego sobie tu nie wyobrażam. [5]
      Opakowanie: Skład pełen, informacji sporo, opis stylu adekwatny. Ale nie podoba mi się sama grafika na etykiecie i kolor - takie ponure to. [4]
      Uwagi: Moje pierwsze piwo z Glogera. Póki co - nie jest źle. Z przyjemnością wypiłbym to piwo w upalne popołudnie.

      Moja ocena: [4.125]

      Comment

      • sibarh
        PremiumUżytkownik
        • 01-2005
        • 10384

        #4
        Foto:
        Attached Files
        2800 nowe piwa opisałem na forum
        Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
        Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

        Comment

        • Pancernik
          Senior
          • 09-2005
          • 9729

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Jasnozłoty klarowny. [4]
          Piana: Biała, bardzo drobna, wysoka i trwała. [4]
          Zapach: Banan, cytrusy i goździkowy powiew. [4]
          Smak: Ślad kwasku, posmak chlebowy, lekkie cytrusy, goździki. Trochę wodnisty... [3.5]
          Wysycenie: Jak na weizena, to średnie. [4]
          Opakowanie: W stylu browaru: dziwna nazwa, mnóstwo info na ecie, ładny kapsel. [3.5]
          Uwagi: Mało jest kristallweizenów, ten jest naprawdę niezły, doceniam.

          Moja ocena: [3.775]

          Comment

          • Pancernik
            Senior
            • 09-2005
            • 9729

            #6
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: Jasnozłoty klarowny. [4]
            Piana: Biała, bardzo drobna, wysoka i trwała. [4]
            Zapach: Banan, cytrusy, ślad goździków. [4]
            Smak: Ślad kwasku, posmak chlebowy, lekkie cytrusy i goździki. Trochę wodniste jednak... [3.5]
            Wysycenie: Jak na pszenicę to średnie. [4]
            Opakowanie: W stylu browaru, czyli: dziwna nazwa, dziwny rysunek, na ecie mnóstwo info, ładny kapsel. [3.5]
            Uwagi: Mało na rynku mamy kristallweizenów, ten jest niezły, doceniam.

            Moja ocena: [3.775]

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎