Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sulimar, [Jako] Złoty Łan Pszeniczne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23794

    Sulimar, [Jako] Złoty Łan Pszeniczne

    Piwo gotowe do oceny
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • Pivotal
    Senior
    • 05-2013
    • 671

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Nieprzejrzysty, żółty - prawidłowy. [4]
    Piana: Dość wysoka i nawet trochę się utrzymuje, drobno- oraz średnioziarnista, nietrwale osiada na szkle, pozostaje do końca. [3.5]
    Zapach: Łagodny, czuć goździki, lekko banany z drożdżową nutą. [2.5]
    Smak: Goździkowy, bananowy, zbożowy, lekko biszkoptowy i trochę drożdżowy. Piwo lekko kwaskowe, dość treściwe jak na swoje parametry. [3.5]
    Wysycenie: Początkowo wysokie, do końca widoczne pojedyncze bąbelki. [2.5]
    Opakowanie: Bezzwrotne, etykiety z podanymi podstawowymi wiadomościami o składzie, jest ekstrakt... U góry napis, że to piwo górnej fermentacji, poniżej wynika, że jednak jasne pełne/lager beer... Kapsel "100% gwarantowana świeżość". [3.5]
    Uwagi: Warka do 4.05.2016, wypite 13.04'16. Łagodny pszeniczniak, okazał się być lepszy niż oczekiwałem. **167**

    Moja ocena: [3.125]

    Comment

    • dyczkin
      Serce w kolorze blaugrana
      • 05-2011
      • 3657

      #3
      A ja myslałem, że wysycenie sprawdzamy na języku
      Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

      Moje warzenie // Piwny Wojownik

      Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

      Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

      Comment

      • DariuszSawicki
        Senior
        • 08-2012
        • 2868

        #4
        Kupiłem w Intermarché za 2,90 zł, czyli bardzo tania pszenica.

        Zapach nie powala, ale jest to co powinno być, czyli banany, trochę zboża i gumy balonowej.
        W smaku podobny poziom, banan i fenole, brak goździków choć inne przyprawy można wyczuć. Goryczka niska, kwasku jeszcze mniej, ogólnie słodowe piwo.

        Da się to wypić, jednak lepiej dorzucić parę groszy i kupić zwyczajnego Paulanera.

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎