Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Stary Browar Kościerzyna, [Hopkins] Hurricane

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23782

    Stary Browar Kościerzyna, [Hopkins] Hurricane

    Piwo gotowe do oceny
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • kenny
    Senior
    • 04-2009
    • 712

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Bursztynowy, lekko opalizujący. [4.5]
    Piana: Średnia, trwała, ładnie oblepia szkło. [4.5]
    Zapach: Owoce tropikalne, cytrusy. Niezbyt silny. [3.5]
    Smak: Lekko słodowy, silna cytrusowa chmielowość, grejpfrutowa goryczka, średnia/wysoka, długa, po ogrzaniu bardziej łodygowa. [4]
    Wysycenie: Niskie/średnie. [4]
    Opakowanie: Estetyczne, przejrzyste, butelka longneck. [4]
    Uwagi: Początkowo wydaje się orzeźwiające mimo wysokiej goryczki, ale z upływem czasu ta staje się coraz bardziej męcząca. Na plus silna cytrusowa chmielowość i ładna piana. Nie jest źle, ale mogłoby być lepiej.

    Moja ocena: [3.9]

    Comment

    • jerzdna
      Senior
      • 07-2014
      • 240

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Ciemne złoto. Klarowne [5]
      Piana: Średnie i drobne pęcherze. Biała. Długotrwała z ładnymi znaczkami na szkle [4.5]
      Zapach: Średnio intensywny ale bogaty. Cytrusy, tropiki i żywica czyli klasycznie ajpowo Trochę słodu w tle [4.5]
      Smak: Byłoby pięknie i ładnie. Początkowo mocno wytrawnie i rześko owocowo ale pod koniec męcząca i zalegająca goryczka. Taka tabletkowa [3.5]
      Wysycenie: Niskie do średniego [4.5]
      Opakowanie: Ładna grafika, w tym fajne logo. Pełen zestaw info [4.5]
      Uwagi: Byłaby to dobra, orzeźwiająca AIPA gdyby nie ta goryczka- do poprawy

      Moja ocena: [4.125]

      Comment

      • Livres
        Senior
        • 04-2012
        • 324

        #4
        Pierwsza konfrontacja z Hopkinsem i niestety srogi niewypał. Nie pamiętam, kiedy ostatni raz piłem AIPA z tak nieprzyjemną i tak zalegającą goryczką...

        Comment

        • DariuszSawicki
          Senior
          • 08-2012
          • 2868

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Bursztynowy, lekko opalizujące. [3.5]
          Piana: Wysoka z początku, po 20 sekundach zaczyna za szybko opadać. Po drodze zostawia niezły, acz nie rewelacyjny osad na szkle. Na finiszu trwała, kremowa czapa. [4]
          Zapach: Mało cytrusowy jak na podane chmiele. Bardziej ziołowy i szczególnie trawiasty. Całkiem przyjemny, mimo że jest też lekki karmel. [3.5]
          Smak: Goryczka w odczuciu niższa niż 65 IBU, niestety zalegająca. Lepiej gdyby była wyższa i krótka. Pestka grejpfrutowa, łodyga, majeranek i dosłownie śladowy iglak. Podbudowa słodowa solidna, aczkolwiek piwo nie jest słodkie i to jest na plus. [4]
          Wysycenie: Niskie, pasuje. [4.5]
          Opakowanie: Sam rysunek to porażka jeśli chodzi o minimalizm i prostotę. Natomiast jest pełny skład i dużo czytelnego info o piwie. [3]
          Uwagi: Kolejne dobre AIPA na rynku i nic więcej. No ... charakteryzuje się zalegającą goryczką, aż chce się słodowym piwem z Grybowa popić.
          Warka 20.04.2016.

          Moja ocena: [3.775]

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎