Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wąsosz, [Deer Bear] Hoppy Meal

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23792

    Wąsosz, [Deer Bear] Hoppy Meal

    Piwo gotowe do oceny
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • rafalek21
    Senior
    • 04-2015
    • 1407

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Jasnozłoty, zamglony. [4.5]
    Piana: Bardzo niska, biała, szybko redukuje się do pierścienia z dużych pęcherzyków. [2]
    Zapach: Owoce tropikalne trochę w stylu Mosaica, odrobina cytrusów, słodowość, delikatna przyprawowość, średnio-niska intensywność, przyjemny aromat. [3.5]
    Smak: Przyjemna słodowość, zbożowość od płatków owsianych, lekko przyprawowe, gładkie, średnia ziołowa goryczka, treściwe, a przy tym dość lekkie, raczej wytrawne, choć na początku czuć delikatną słodycz. [4.5]
    Wysycenie: Średnie - pasuje. [4.5]
    Opakowanie: Ładna i czytelna etykieta z kompletem informacji. [4.5]
    Uwagi: Smaczne piwo, dość oryginalne smakowo. Ciężko mi się wypowiedzieć na temat dodatku kumkwatu, ponieważ nigdy go nie próbowałem, zakładem, że wpływa on na przyprawowość piwo.

    Moja ocena: [3.9]

    Comment

    • WojciechT
      Senior
      • 09-2012
      • 2546

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Czerwony, zmętniony. [5]
      Piana: Ładna, biała, drobna, nawet wysoka, tylko niestety zbyt krótko cieszy oko. [4]
      Zapach: Uderzenie cytrusów, żywicy, tropików i owoców i (chyba) bardzo delikatnego toffi. [4]
      Smak: Piwo wyraźnie chmielowe, chociaż goryczka nie jest przesadnie wysoka, raczej ładnie harmonizuje się ze słodowością. Płatki owsiane nadały pewnej gładkości, mimo że piwo jest wytrawne. Czy czuć wymieniony w składzie kumkwat - nie sądzę, a miałem z

      tym owocem już nieraz do czynienia, więc wiem, jak smakuje. Sporo górnofermentacyjnych owoców, posmak słodowy, chmielowy, a także zbożowy. Przyjemne. [4]
      Wysycenie: Bardzo niskie, chyba aż za. [4.5]
      Opakowanie: Świetny obrazek, nie wiem, czy celowo, czy przypadkiem, ale kojarzyący się z płatkami kukurydzianymi w cukrze, które miały

      też misia i podobną kolorystykę na opakowaniu - nie pamiętam ich nazwy. Ostro rzuca się w oczy na półce. Wierszowana

      dykteryjka - minus za rym wstają-grają i goły kapsel. Skład pełny, informacji sporo. [4.5]
      Uwagi: Smaczne.

      Moja ocena: [4.1]

      Comment

      • nothnoth
        Member
        • 03-2015
        • 74

        #4
        gładkie słodkie ,owsiankowe ,pijalne, przyciaga wzrok w lodówce i fajne pacyficzne chmiele

        Comment

        • becik
          Senior
          • 07-2002
          • 14999

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: ciemno-złocisty z domieszką jasnego brązu, mętne [4.5]
          Piana: biała, drobna, opada powoli ale zauważalnie, osadza się szkle miernymi krążkami [3.5]
          Zapach: dość intensywny, cytrusowo-zbożowy [4]
          Smak: pełne, w miarę treściwe, fajna goryczka, dobrze wyczuwana ale nie dominująca, w tle zbożowe posmaki, bardzo wyraźne, minimalne cytrusowe akcenty, całość świetnie zbalansowana, do szczęścia brak mi konkretnej treściwości [4]
          Wysycenie: ciut za dużo [4.5]
          Opakowanie: gładki kapsel, etykieta...hmmm, kto wymyśla te postacie z kreskówek, nie podeszła mi [3.5]
          Uwagi: Smaczne piwo, warte ponownego sięgnięcia

          Moja ocena: [3.975]
          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

          Comment

          • von_scheisse
            Senior
            • 02-2012
            • 488

            #6
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: Ciemnozłota, lekko zmętnione. [4.5]
            Piana: Piana obfita, drobnopęcherzykowa, na samej górze pojawia się kilka większych pęcherzyków. Piana jest całkiem trwała, śladowo zdobi szkło. [4]
            Zapach: Słodowo-cytrusowy. Bardzo przyjemny. [3.5]
            Smak: Słodowy, z wyraźną cytrusową, lekko słodkawą nutą - coś pomiędzy grejpfrutem (kumkwat?), a pomarańczą. Na finiszu wyraźna, powyżej średniej grejpfrutowa goryczka. Piwo jest lekko utlenione, bo można wyczuć nuty ice tea, albo herbaty lekko posłodzonej miodem. Piwo jest całkiem treściwe, aksamitne - zapewne za sprawą dodanych płatków owsianych i niskiego wysycenia. [4]
            Wysycenie: Niskie - takie lubię w piwach typu IPA . [4.5]
            Opakowanie: Świetnie wykonana etykieta. Zaprojektowana została ona w stylu kreskówkowym - efekt końcowy jest naprawdę przemyślany, czytelny i bardzo ładny. Komplet informacji. [5]
            Uwagi: Smakowało .

            Moja ocena: [3.925]
            Chmielnik Jakubowy - blog o piwie:
            http://www.chmielnik-jakubowy.pl
            https://www.facebook.com/chmielnik.jakubowy/

            Comment

            • yoxik
              Senior
              • 10-2012
              • 427

              #7
              Wąsosz: [Deer Bear] Hoppy Meal
              Ekstrakt: 14.0% wag. | Alkohol: 6.4% obj. / 4.8% wag.

              Piana niewielka zdobi szkło. Kolor złoto mętne. Aromat cytrusy niezbyt intensywny przyjemny. Smak cytrusy, wyraźnie wyczuwalny dodatek owocu kumkwatu, jego skórkowy pomarańczowy charakter, niewielka słodycz od słodów. Piwo lekkawe w odczuciu, lekko pustawe, alkohol ukryty, goryczka odczuwalna wyraźna. Mało się tu dzieje, jest bez wad i do wypicia.
              Również tutaj
              https://www.instagram.com/adam_slodowy_to_ja/

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎